Gdzie zorganizować urodziny dla dzieci w stolicy?

Dzieci kochają urodziny – w przeciwieństwie do dorosłych, których martwi jeszcze jedna zmarszczka na twarzy. Najmłodsi nie mogą doczekać się zabawy z rówieśnikami, rewelacyjnych upominków oraz dmuchania świeczek na torcie, który rzecz jasna musi być niezwykle kolorowy. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zaaranżować urodziny dla dzieci, Warszawa oferuje wiele miejsc, w których można urządzić niezapomnianą imprezę. Co mamy do wyboru?

urodziny

Autor: Cheerful Givers
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z nadzwyczaj popularnych miejsc są sale zabaw. Tutaj dzieciaki w różnym wieku mogą wyhulać się, wyskakać oraz zmęczyć aż do utraty tchu. Zabawa w piłeczkach, zjeżdżalnie, drabinki – to wszystko, o czym marzą mali imprezowicze. Ich bezpieczeństwa pilnują animatorzy, jednakże dorośli także mogą nadzorować swoje latorośle, by potem zabrać je na wyborny urodzinowy tort kurs dekorowania tortów zrobiony specjalnie dla jubilata.

Jeśli już wielokrotnie wykorzystaliśmy pomysł z salą zabaw, dobrze jest spróbować czegoś nowego. Małym odkrywcom na pewno spodobają się wyzwania czekające na nich w muzeum lub w galerii. Można zorganizować specjalne zadania, wysłuchać interesujących opowiastek albo nawet stworzyć własne dzieło – opcji jest naprawdę wiele, wszystko jest zależne od chęci rodziców i możliwości organizatorów. Zamknięte lokale można też zamienić na imprezę pod gołym niebem, np. piknik w parku. W tym wypadku sprawdzą się wszystkie zabawy ruchowe – od zwyczajnego berka po podchody lub rzucanie frisbee.

Dobrze jest pomyśleć o drobnych przekąskach, jakimi będą mogły posilić się imprezowicze. Jeżeli zapowiada się szczególnie gorący dzień, trzeba schować przygotowane jedzenie do przenośnej lodówki, by bezpiecznie przetrwało przez wiele godzin zabaw. Oprócz tego doskonałym pomysłem są urodziny w ogrodzie zoologicznym. Można nie tylko podglądać życie

urodziny

Autor: www.sweet-home.pl
Źródło: www.sweet-home.pl

zwierzaków, lecz też zorganizować atrakcyjne konkursy lub razem nakarmić ulubieńców solenizanta. Musimy ustalić wszystkie aspekty z organizatorem, który przygotowuje imprezę.

Wybierzmy miejsce, jakie spodoba się naszemu dziecku, a na pewno spędzi cudowne chwile w towarzystwie swoich najbliższych. Zadbajmy o miłą atmosferę, wesołe atrakcje oraz pyszne przekąski – przecież to urodziny naszej pociechy, więc dobrze jest dołożyć wszystkich starań, by była szczęśliwa.