Jakie są metody przedłużania włosów naturalnych?

Wiele kobiet chciałoby posiadać piękne, długie włosy. Nie zawsze jednak mamy odpowiednią ilość cierpliwości na to, aby czekać aż urosną. W takich sytuacjach doskonałym sposobem wydaje się być przedłużanie włosów.

Należy jednak przekonać się, jak przedłużać włosy, aby zachować piękno i zdrowie włosów przez cały czas.
Sposoby przedłużania włosów najczęściej dobierane są przez fachowych fryzjerów, którzy są w stanie idealnie podpowiedzieć, który z nich będzie odpowiedni dla nas. Współcześnie istnieje przynajmniej kilka różnorodnych sposobów przedłużania włosów. W niektórych przypadkach wykorzystywane są specjalne kleje i spoiwa, które jednak w przypadku wielu kobiet wydają się za bardzo szkodliwe dla ich włosów i skóry głowy. Powinniśmy więc przed podjęciem finalnej decyzji poznać różne dostępne możliwości.
Jedną z bardzo często wykorzystywanych metod jest przedłużanie włosów stopniowo, za sprawą doczepiania następnych cienkich pasemek włosów. Sposób ten jest jednak bardzo wymagający, a sam proces przedłużania włosów trwa bardzo długo. Poza tym wysoki jest również koszt przedłużania włosów w taki sposób.
jak przedłużać włosy

Autor: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com

sposoby przedłużania włosów

Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Następnym sposobem jest przedłużanie włosów metodą keratynową.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to przeczytaj bez zwłoki, co jest w tekście – on też zapewne będzie wartościowy.

Złączenie włosów uzyskuje się poprzez spoiwo opracowane na bazie keratyny, czyli naturalnego białka stanowiącego składnik włosów. Spoiwo to jest stosunkowo bardziej bezpieczne niż syntetyczne kleje, jakie wielokrotnie mogą być niebezpieczne nie tylko dla włosów, jak i dla skóry głowy. Keratyna nie nie szkodzi strukturze włosów i nie powoduje reakcji ze skórą.

Istnieje niezwykle wiele różnorodnych sposobów przedłużania włosów naturalnych. Nie oznacza to wcale, iż tego rodzaju zabiegowi może bez żadnych obaw poddawać się każdy.

Hej, spójrz na serwis (https://wehrfritz.pl/zlobek-przedszkole/dzialania-tworcze-plastyka-majsterkowanie/zrob-to-sam/z-papieru/6612/zrob-to-sam-skladane-koszyczki-wielkanocne-12-sztuk)!, to okazja, że ponownie tak szybko jest tam coś aż tak ciekawego, trzeba to koniecznie zobaczyć!

Kobiety, jakie posiadają niezwykle delikatne i łamliwe włosy, powinny raczej zrezygnować z tej metody na długie włosy. Każdy, kto zdecyduje się na tego rodzaju zabiegi, powinien pamiętać o fakcie, iż efekty z przedłużania włosów mogą zachować się tylko od dwóch do sześciu miesięcy.

W tym okresie niezwykle istotna jest właściwa pielęgnacja długich włosów, a w szczególności przedłużonych pasemek, żeby nie odpadły zbyt wcześnie. To jest najlepszy sposób na to, aby nasze włosy bez względu na zabiegi prezentowały się doskonale.