Sposoby przedłużania włosów oraz zalety i wady tej usługi

Większa część ludzi potwierdza, że włosy są najlepszą ozdobą każdej kobiety, jak również w pewien sposób jej wizytówką. To, w jakim stanie są włosy kobiety pokazuje, czy dba ona o siebie i przejmuje swoim wyglądem.

Jest to również bardzo dobry znak stanu zdrowia człowieka. Właściwie od najdawniejszych czasów kobiety chciały posiadać okazałe i bujne włosy, które sprawiałyby dobre wrażenie na innych.

Nie ociągaj się! Jeżeli zainteresował Cię nasz temat, to przejdź na adres tej witryny (https://www.scootive.pl/hulajnogi-wyczynowe/Hulajnoga-Native-Stem-Black) i zobacz, co dla Ciebie z przyjemnością stworzyliśmy.

Z drugiej strony jednak sporo pań potrzebuje częstych zmian uczesania, których może niekiedy żałować. Dość często zdarza się, że kobiety żałują znacznego ścięcia włosów. Obecnie jest jednak na to sposób. Przedłużanie krótkich włosów od wielu lat nie jest wyłącznie pragnieniem, a realną możliwością. Zabieg taki wykonywany jest na dzień dzisiejszy przez praktycznie każdy zakład fryzjerski. Należy jednak liczyć się z wysokimi kosztami z tym się wiążącymi. Istnieje dużo rozmaitych sposobów przedłużania, od których również uzależniona jest cena. Ponadto efekt finalny zabiegu zależy również od gęstości i długości posiadanej fryzury. Zabieg tego rodzaju ma sporo zwolenniczek, ale i duże grono pań przeciwnych.

opiekun

Autor: Mike Licht
Źródło: http://www.flickr.com
przedłużanie krótkich włosów

Autor: AnnieAnniePancake
Źródło: http://www.flickr.com
raczkujące dziecko

Autor: J N
Źródło: http://www.flickr.com
Metody nieinwazyjne i niebezpieczne
O przedłużaniu fryzury można poczytać w różnych źródłach. Większość z nich zaznacza, że zabieg tego rodzaju posiada zarówno sporo zalet, jak i wad. W pierwszej kolejności sposoby najdroższe i zabierające najwięcej czasu zwykle są najmniej inwazyjne. Istotnym aspektem jest również trwałość, ponieważ większej części klientek zależy na efekcie trwającym przez sporo tygodni. Istnieją jednak także kobiety, które potrzebują przedłużenia na jeden raz, na przykład na specjalne okazje. Wówczas wykonuje się przedłużanie tak zwaną metodą clip-in.
Możliwe zagrożenia
W pierwszej kolejności należy mieć na uwadze to, by nie decydować się na zabieg przedłużenia włosów, jeżeli swoje włosy posiada się słabe i skłonne do wypadania. W takim przypadku bowiem zagrożenie pojawienia się uszkodzeń rośnie.

Generalnie większa część specjalistów w tym zakresie zaznacza, że przedłużanie włosów niektórymi metodami bywa powodem łysienia plackowatego. Z tej przyczyny wiele kobiet boi się takiego zabiegu. Skutki tego rodzaju pojawiają się jednak raczej rzadko.