Czy powinniśmy przedłużać krótkie włosy?

Mnóstwo kobiet nie jest zadowolonych z kondycji swoich włosów. Wydają im się krótkie, rzadkie i zaniedbane. Szansą na poradzenie sobie z tym problemem mogą być bardzo znane zabiegi przedłużania krótkich włosów. Warto przekonać się więc, czy przedłużanie krótkich włosów to odpowiedni, a przede wszystkim bezpieczny zabieg.

przedłużanie krótkich włosów

Autor: Enrico Strocchi
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wszystkie kobiety mogą się mu poddać?
Modę na przedłużanie krótkich włosów rozpoczęły rzecz jasna sławne celebrytki, które niezwykle ochoczo zmieniały długość czy gęstość swych fryzur.

Nie czekaj! Jeśli interesuje Cię kompleksowa wiadomość (https://wilanow.varsovia.edu.pl/misja/), to obowiązkowo musisz wejść w ten link. Pod nim poznasz masę dodatkowych szczegółów z nią związanych.

Gęste, lśniące włosy to marzenie niejednej kobiety, a już w szczególności jest to znaczące w showbiznesie. Bardzo szybko ze świata gwiazd moda ta rozpowszechniła się na całym świecie. Dziś w naszym kraju jest znacznie więcej kobiet, które mają zamiar zdecydować się na tego typu zabiegi.

Dwustronny materac z kolekcji TRENTE w opcji H3

Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Niestety nie każda kobieta może poddawać swoje włosy tego typu zabiegom. Warto wiedzieć, że proces przedłużania włosów jest najczęściej bardzo szkodliwy dla struktury naszych naturalnych włosów. Jeśli więc kobieta posiada bardzo łamliwe i cienkie włosy, raczej powinna bardzo szczegółowo przemyśleć decyzję o przedłużaniu włosów. Problem w tym, że zabieg może zdecydowanie pogłębić jej kłopoty, z tej przyczyny w niektórych okolicznościach może lepiej zrezygnować z tej możliwości.
Jeśli jednak nasze włosy są w całkiem niezłym stanie, a oprócz tego naszym planem jest posiadanie długiej, pięknej fryzury, być może przedłużanie włosów to coś idealnego dla nas! Do przedłużania zwykle stosuje się specjalne pasemka, które bardzo często tworzone są na specjalne zamówienie. Zwykle dołączane włosy są proste, aczkolwiek w większości salonów fryzjerskich istnieje sposobność dołączenia włosów kręconych albo falowanych.
urodziny dziecka

Autor: Christian Stocker
Źródło: http://www.flickr.com
Długość oraz metoda doczepiania włosów w bardzo wielu przypadkach zależy przede wszystkim od struktury włosów, ich długości itd. W praktyce przedłużanie włosów opiera się na wielu etapach, zaś sam zabieg ostateczny jest tylko konsekwencją wcześniej podjętych decyzji.

Niezwykle istotne jest, żeby w trakcie całego zabiegu, nieustannie współpracować z fryzjerem, który dokładnie podpowie nam, które rozwiązanie oraz metoda doczepiania włosów jest najlepsza. Tylko wtedy będziemy pewni, że efekt finalny będzie zadowalający, a równocześnie nasze włosy przez dłuższy czas będą piękne i zadbane.