Jakim sposobem ubrać nasze dzieciaki?

Kiedy nasze pociechy pojawiają się na świecie, zwykle chcemy im oddać, wszystko, co najlepsze. Zamierzamy im dać to, czego my nie mieliśmy w dzieciństwie. Stąd też oprócz różnych zabawek i innych gadżetów, które ułatwiają nam codzienne czynności, możemy wydać mnóstwo pieniędzy na stylowe ciuszki dla naszych szkrabów. Nawet małe dzidziusie przebieramy w markowe ciuchy znanych by nasze maluchy wzbudzały niesamowity podziw wśród otoczenia. Ale nie zapominajmy, że nie bierzemy udziału w konkursie piękności. Nie trzeba kupować naszym dzieciakom najbardziej kosztownych bluzeczek w sklepie, tylko dlatego, że to znana firma.

niemowle

Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com

Pozwólmy naszym latoroślom cieszyć się tym wspaniałym czasem, jakim jest na pewno dzieciństwo. W wielu sklepach możemy spotkać słodkie spódniczki dla dziewczynek, w których nasze córeczki prezentują się jak prawdziwe księżniczki. Nie przekładajmy naszej fascynacji modą na nasze dzieci. Niech dziewczynki noszą różowe spódniczki z falbankami, koszulki w groszki i kokardy na włosach. To jest ostatni moment, gdy mogą wyglądać jak słodkie ciasteczka do schrupania.Nasz syn też nie musi za każdym razem wyglądać jak miniaturka swojego taty. Spodnie dla chłopca na kant wkładajmy mu na wyjątkowe okazje, a wcale nie musi w nich chodzić w dzień powszedni. Nie róbmy z naszych dzieci ofiar mody.

Jeśli czytasz o posiadającej intrygującą Cię treść nowej witrynie, to wcześniej zweryfikuj info (http://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/zawieszki/) odnośnie źródeł, z których czerpie ona wiadomości.

Na to wszystko jeszcze przecież będzie czas.

ubranie

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

Aby nieco zaoszczędzić na ciuszkach dla dzieci, powinniśmy odwiedzić ulubione lumpeksy. Znajdziemy w nich dużo niezwykłych ubrań w bardzo dobrym stanie. Niekiedy możemy trafić na spodnie nawet z metką. Nierzadko też możemy tu wygrzebać ubrania znanych producentów w bardzo niskich cenach. Zwracajmy za każdym razem uwagę na materiał, z jakiego ubranie zostało zrobione. Najlepiej, żeby był naturalny i miły dla wrażliwej skóry naszego dziecka. Dobrze by tuż przed zakupami sprawdzić nowe oferty promocyjne przykładowo tutaj – . Po co tracić czas na długie chodzenie po sklepach, skoro są takie możliwości?

Warto też wybrać się do centrum handlowego i sprawdzić, jakie zniżki przygotowały dla nas popularne sieciówki. Może uda nam się złapać wyjątkową okazję. A wtedy pieniądze, zaoszczędzone na ubrankach, jesteśmy w stanie z czystym sumieniem przeznaczyć na nową zabawkę lub małą przyjemność dla siebie.