Co zagwarantuje pociechom żłobek i dlaczego warto jest tam posłać swoje dziecko?

Tego typu placówki pojawiają się z myślą o takich dzieciakach i takich opiekunach, którzy pragną im zagwarantować nie jedynie rozwój umysłowy, świetną opiekę i edukacje wszechstronną, ale także rozwój fizyczny oraz budowanie talentów.
Dużo żłobków i przedszkoli proponuje swoim wychowankom szeroko pojętą paletę zajęć edukacyjno-sportowych, wyszkoloną kadrę trenerską i specjalizujących się w swej pracy pedagogów.

Jeśli interesuje Cię taki żłobek Warszawa niech będzie miastem, w jakim rozpoczniesz szukać dla swojego dziecka odpowiedniej placówki. Zatrudniona w żłobku kadra jest stosownie wyszkolona i ma olbrzymie doświadczenie w pracy z dzieciakami. Wychowawcy w żłobku posiadają kierunkowe wyszkolenie, którym jest najczęściej położnictwo.

Jeśli ta tematyka Cię absorbuje, to kliknij tu, gdyż bardzo pokrewne tematy prezentuje właśnie ten tekst (http://varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/). On również jest wart uwagi.

Biorą udział w szkoleniach, które uczą ich opieki nad maluchami w wieku żłobkowym.

Warszawa

Autor: KOLORINO
sklep z zabawkami

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
wyobraźnia

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Do żłobka przyjmowane są dzieciaki powyżej ósmego mies. życia. Grupa najmłodsza jest przeznaczona dla 10 dzieci będących pod opieką trzech nauczycieli. Miesięczna opłata miejsca w takiej placówce wynosi zazwyczaj 990 zł. Cena ta obejmuje opiekę nad dzieckiem od 7-18.30. Zajęcia dla takich małych dzieci prowadzone są przez wychowawców oraz trenerów. Dzieciaki mają także zapewnioną opiekę psychologa i pielęgniarki. Są także zajęcia z jęz. angielskiego. Na tego typu lekcjach nauczyciele zwracają się do dzieci w języku polskim oraz angielskim. rodzice mogą również kupić dodatkowo zajęcia dodatkowe dla dzieciaków od 2 roku życia.

Są to codzienne lekcje z języka angielskiego z lektorem, zajęcia logopedyczne, warsztaty plastyczno-manualne oraz zajęcia sportowe i bajko-terapia. cena nie obejmuje jedzenia. Opłata niewykorzystana za jedzenie jest przenoszona zawsze na następny miesiąc. Nic zatem nie przepadnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*