Ever after hight – nowatorski niezmiernie intrygujący projekt wyróżnianej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i dynamicznie rozwijająca się firma, która działa w branży zabawek. Jest to firma globalna, jej towary są kolportowane na całym świecie, bowiem firma posiada naprawdę duży asortyment przeróżnych zabawek dla dzieci.

Lalka barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Nowinką jest to, iż firma Mattel ma największy dochód ze sprzedaży zabawek na całym świecie! Bezsprzecznie więc można rzec, że pokaźnie wyróżnia się ona z innych firm w tej branży. Jednym z nowiutkich projektów tej rewolucyjnej firmy jest ever after hight (lalki ever after high). Jest to spin-off niezwykle popularnej serii lalek Monster Hight, jakie cieszą się ogromną renomą wśród najmłodszych. Lalki z serii Monster Hight możemy dziś odkryć praktycznie w każdym większym oraz mniejszym sklepie z zabawkami.

Jeśli masz możliwość zdobyć pozostałe informacje na opisywany wątek, to skorzystaj z tego oraz wejdź na umieszczony poniżej odsyłacz i przeczytaj szczegóły (https://argentumbizuteria.pl/bransoletki-sznurkowe).

Bez wątpienia ever after hight także wzbudzi wielkie zainteresowanie, ponieważ już teraz zyskuje sobie coraz większą glorię, która wzrasta z dnia na dzień. Mówiąc krótko historia ever after higt opowiada o nastoletnich pociechach najbardziej znanych oraz popularnych postaci z bajek, jakie na co dzień muszą borykać się z różnymi zadaniami licealnymi. Codziennie uczą się oni w Akademii, w której panuje istotny podział między uczniami.

Lalka Barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Jedni z nich są Royalsami, którzy pragną stąpać śladami swoich wybitnych rodziców i dzięki nim budować swoją przyszłość, natomiast drudzy to Rebelsi, jacy nie pławią się w blasku znakomitych rodziców, ale chcą sami osiągnąć zwycięstwo w życiu, wskutek tego zmierzają oni osobistą, stworzoną przez siebie ścieżką. Na przykład jedną z istot ever after hight jest Madeline Hatter. Jest ona córeczką Szalonego Kapelusznika i znajduje się po stronie Rebelsów, chociaż to ledwo parę ciekawostek na temat tej wyjątkowej postaci. Bez wątpienia nowiuteńki projekt firmy Mattel wzbudzi duże zaciekawienie i niesłychanie prędko stanie się kolejnym hitem na rynku.

Po przeanalizowaniu tego wpisu, polecam polecany alergolog dla dzieci odmienne wiadomości na prezentowany temat, które okażą się nie mniej zajmujące.

Więcej informacji na temat owego projektu można znaleźć w Necie, na przykład na rozmaitych stronach poświęconych Ever After Hight.