Podpowiedzi dla przyszłych małżonków, czyli co trzeba załatwić

Jeżeli czytasz te słowa, zapewne dzień Ślubu jest dopiero przed Tobą i właśnie jesteś w trakcie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Fakt, wesele to masa przygotowań, godziny rozmów i najważniejsze: przekonanie, że nasze uroczystości weselne będą przez długi czas wspominane przez gości. Jako, iż owa uroczystość odgrywa istotną rolę w naszym życiu, wymaga wielu przygotowań. Zadbajmy więc o każdy najmniejszy szczegół – zaczynając od doboru samochodu do ślubu, zespołu, zatrudnienia dobrego fotografa po najdoskonalszy bukiet.

wesele

Autor: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki pracy fotografa będziemy mogli powrócić pamięcią do tych szczególnych dni. Musimy tylko uzgodnić czy oczekujemy filmu tylko z samej ceremonii ślubnej, czy też pragniemy, by fotograf na wesele towarzyszył nam od wczesnych przygotowań, np. porannej kawy i krzątaniny, do późnych godzin nocnych na weselu. Wynajętego fotografa ślubnego musimy też poinformować o przebiegu mszy (pełna czy skrócona ceremonia) i czy pojawią się pewne istotne i jedyne w swoim rodzaju elementy, na które pragnęlibyśmy aby zwrócił szczególną uwagę. Jeżeli decydujemy się na plenerowe zdjęcia, w tym temacie też znajdziemy wiele rozwiązań. Zwłaszcza zimową porą zdjęcia potrafią zachwycić bajkową scenerią.

A gdy o bajkowym ślubie mowa, to tylko w zachwycającym samochodzie

Wesele

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

zabytkowym! Stylowe, stare samochody imponująco prezentują się na tle białej sukni. Takie samochody do ślubu mają w sobie wiele klimatu i uroku…

Spodobał Ci się taki artykuł? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna zaproszenia ślubne także na pewno przypadnie Ci do gustu.

Miłośnicy nowoczesnych samochodów, tych z epoki PRL czy stale cieszących się popularnością limuzyn również przyjadą do ślubu autem w wymarzonym stylu.

Zabawę do białego zagwarantuje nam jedynie dobry zespół muzyczny. Poszukując orkiestry, wystukać w przeglądarce poszukiwany temat: zespoły wesele. Przed podpisaniem umowy poprośmy o płytę, film pokazowy z poprzednich uroczystości oraz listę utworów jakie proponują. Dopiero wówczas możemy dopełnić formalności związanych z umową, poprosić o przygotowanie wybranej piosenki na pierwszy taniec czy omówić zestaw zabaw.