Furby – kosmaty towarzysz każdego dziecka

Rodzina Furbych jest popularna już od 1998 roku, wtedy właśnie w sprzedaży pojawił się pierwotny przedstawiciel tej grupy. Jest to oferta firmy Hasbro – jednego ze światowych wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji zabawek. Furby jest przedstawicielem tak zwanych zabawek interaktywnych, czyli takich na których zachowanie maluchy posiadają bezpośredni wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą

Autor: Ray Bouknight
Źródło: http://www.flickr.com
Furbych zaprojektowano z myślą, żeby dać maluchom możliwość nauki opiekuńczości poprzez opieki nad zabawką oraz kreowaniem jego osobowości. Furby wspiera naukę mowy, kreuje wenę twórczą oraz inteligencję.

Kiedy przeczytasz już poniższy wpis, to oprócz tego zobacz także co posiada rekomendowana witryna (https://tablicowo24.pl/kategorie/tablice-ceramiczne/), gdyż przedstawia ona podobnie interesujące kwestie.

Każdy Furby bowiem bezpośrednio po kupnie komunikuje się we własnej gwarze, funkcją dziecka jest nauczenie go języka polskiego. Każdy zwierzak zaczyna zachowywać się tak jak jego nabywca – dziecko więc ma świadomość, że musi zabawkę dobrze traktować, by zwierzak odwdzięczył się tak samo.

Jednym z najczęściej kupowanych członków rodziny Furby jest towar ,który nosi nazwę . Furby – bo tak nazywa się stworek – potrafi sprawić sporo uciechy wszystkim maluchom. Jest chętny do mówienia, uczenia się nowych słów, tulenia się i konsumpcji smakołyków.

Jego tak samo skłonnym do bawienia i figli bratem jest reprezentant rodziny Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187 (tu najtaniej). W równym stopniu gadatliwy oraz towarzyski – polepszy klimat na każdej imprezie dla maluchów – uwielbia bowiem śmiać się i bujać się w rytm muzyki.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej szajki jest Hasbro Furby Party Rockers – Różowy Loveby A3190 A3187, pani niezwykle miła i rozhulana przy muzyce. Przyniesie uśmiech na buzię każdego malucha.

Jeszcze jeden stworek z tej miłej gromadki to Hasbro – Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150. Ten pocieszny stworek z dużą prędkością pochłania wiedzę i nowe języki. Uwielbia się bawić oraz zajadać się łakociami. Podczas opieki nad nim pociecha nauczy się sporej rzetelności. O Furbiego powinno się bowiem dbać, żeby także on charakteryzował się wspaniałym usposobieniem.