Czym zabawkami kochają bawić się dziewczynki

Małe dziewczynki posiadają swoje ulubione zabawki. Wprawdzie pewne dziewczynki uwielbiają zajmować się samochodami i grać w piłkę, jednakże wiele ciągle trudni się lalkami i opieką nad nimi. Już w przypadku niemowląt można dostrzec, że dziewczynki lubią zasypiać przy lalkach, toteż dobrze wybrana poprzez rodziców dla maleńkiej dziewczynki lalka szmaciana ułatwia jej zasypianie i powoduje, iż zaraz po przebudzeniu może zobaczyć albo poczuć coś przyjemnego.

Z biegiem okresu okaże się, czy lalka szmaciana kupiona dla malutkiej dziewczynki jest się jej podobała również w innych latach życia. Jeżeli zarówno jest, to opiekunowie nie są zmuszeni przejmować się o zakup nowej zabawki dla córeczki.
hurtownia

Autor: Chika Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com
Wystarczy, żeby pamiętali o częstym praniu tej lalki i utrzymywaniu jej w czystości, bowiem niewielkie dziewczynki także niczym chłopcy, uwielbiają całość wkładać do ust.

szpilki

Autor: DAVID MONROY
Źródło: http://www.flickr.com
Nieco starszą dziewczynkę bardzo ucieszy taki podarunek, niczym kołyska dla lalek (Bezpieczne kołyski dla lalek). Na początku będzie z niej korzystała w sposób mniej świadomy, ale z czasami zacznie układać własną ulubioną lalkę do snu i czuwać nad nią w jego trakcie. Na bank nazwie ją odpowiednim imieniem i zacznie się do niej przywiązywać. Dzięki czemu nauczy się, w który sposób wolno sprawować opiekę nad ludźmi słabszymi i sprawiać im przyjemność. Zacznie własnej lalce przyrządzać coś do jedzenia i robić zakupy spożywcze. W taki sposób jest mogła nauczyć się odpowiedzialności i spełniania ról społecznych należących do panie. Z czasami kołyska dla lalek potrafi zostać zastąpiona poprzez zeszyt do pisania dla niej przeznaczony. Stanie się to w chwili, jak najstarsza córeczka osiągnie już wiek wczesnoszkolny i będzie chciała nauczyć lalkę (lalka szmaciana) oraz własne rodzeństwo czytania i pisania.
W chwili, jak dziewczynki przestają już interesować się lalkami ich rodzice zastanawiają się, w jaki sposób potrafią wykorzystać znajdujące się jeszcze w mieszkania lalki.

Poniektórzy opiekunowie zostawiają je sobie na pamiątkę, a inni oddają do Domów Malucha lub pobliskich przedszkoli.

Zastanawiasz się, jaki inny serwis prezentuje równie przydatne treści? Kliknij oraz zerknij na witrynę (http://varsovia.edu.pl/), do której link jest tutaj.

Dzięki czemu pokazują córeczkom, iż posiadana poprzez nie lalka szmaciana potrafi sprawić przyjemność kolejnym dzieciom.