Lalki, jakie opanowały w prędkim czasie serduszko niejednego dziecka.

Monster High to amerykańska seria lalek, jaka została formalnie wydana w 2010 roku. Postacie są inspirowane kinematograficznymi stworami i ogólną fantastyką grozy oraz mroku.

Zawiera nie tylko laleczki, ale dodatkowo pluszowe zabawki, dodatki wszelkiego rodzaju a także elektronikę.
sklep - zbliżenie

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Niżej przedstawimy kilka w największym stopniu charakterystycznych postaci, obecnych w filmach oraz grach komputerowych. Pierwotna z nich to monster high operetta – córeczka upiora z opery. Kocha słuchać muzyki i śpiewać. Monster high operetta ma prywatne studio nagrań, które znajduje się pod katakumbami. Kolejną jest monster high spectra – zjawa. Incognito prowadzi kolumnę plotkarską w czasopiśmie CERBEREK – zasięgnij porady.

Monster high spectra kocha fioletowy odcień – stąd jej odcień skóry, a jej zwierzątko zwie się Rhuen. Następną lalką jest monster high venus M. – córeczka potwora roślinnego. Jest pasjonatką środowiska, a pyłek jaki wytwarza przekonuje innych do jej racji. Monster High venus M. ubiera kontrastowe i krzykliwe ubrania i adoruje odcień zielony.

Gdy będziesz zdania, że znajdujący się w tym serwisie artykuł jest warty zainteresowania, kliknij ten link, a zobaczysz więcej polska przychodnia podobnych tekstów!

Ostatnią istotą jest monster high Strach- tzw. laleczka woodoo. Ta z kolei jest w stanie wywrzeć wpływ na odczucia innych ludzi, jeśli trzyma w dłoniach przedmiot przynależny do tej postaci. Z miłości do tych wszystkich lalek powstał film: Monster High Strach kamera akcja w 2014 roku. W filmie tym biorą udział wszystkie z ulubienic młodych panienek – .

Monster High strach kamera akcja trwa 80 min i jest filmem całkowicie przeznaczony dla pociech.
Chcąc zagwarantować dziecku dawkę śmiechu i rozrywki wskazane jest aby uruchomić mu taki film.