Ślub jak ze snu

Ślub oraz wesele to jedne z ważniejszych imprez w życiu większości ludzi. Dla większości osób to nawet wydarzenie życia. Nie dziwi więc, że każdy pragnie zapamiętać te chwile na zawsze. Aby tak się stało, trzeba włożyć wysiłek w skrupulatne przestudiowanie oczekiwań i szczegółowe przygotowanie tak ceremonii ślubu, jak i wesela.

Pani młoda

Autor: Faylyne
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wszystkie wielkie wydarzenia, również ślub i wesele (profesjonalne filmowanie wesel kraków) podlegają zmianom podążając za modą oraz zwyczajami. Po wielu latach wysłodzonych, falbaniastych ślubów, z gośćmi, których nazwisk para młoda często nawet nie kojarzyła przyszedł okres na romantyczny ślub (przejdź do strony zapraszamy). Taka cicha, rodzinna uroczystość wśród najbliższych poważnie obniża koszt i powoduje, że wszyscy koncentrują się na tym, co rzeczywiście jest najistotniejsze. Suknia jest skromniejsza, zamiast długiego welonu często skromny wianek lub przypinka, uroczystość bez zadęcia ale klimatyczna i do tego w pięknym zabytkowym kościele.

Romantyczny ślub nie jest pompatyczny, jest bardzo dużym przeżyciem. Dla niewielu gości

Ślub w plenerze

Autor: Timothy Marsee
Źródło: http://www.flickr.com

przyjęcie koktajlowe, bardzo często już bez tańców, ale przy dźwiękach klimatycznej muzyki z mp3 lub zagranej na żywo przez niewielki zespół instrumentalistów. Takie przyjęcie nie trwa do rana i nie ma w planie poprawin. Przez to nie kosztuje fortunę. Jeśli ktoś nie godzi się na pomniejszanie rangi tak ważnej uroczystości, może oczywiście zaszaleć z wydatkami.

Dla chwalących się większym portfelem jest oferta wesela za granicą. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma zamiaru się dopasowywać do kapryśnej pogody oraz staropolskich zwyczajów, wystarczy zamówić lot i kwatery dla zaproszonych gości w wybranym miejscu i świętować z nimi w najdalszych zakątkach globu. W sieci można znaleźć wiele firm które są wyspecjalizowane w organizowaniu wesela za granicą. Zajmują się one całością, począwszy od rezerwacji i dopilnowania miejsca, przez zorganizowanie transportu tam i z powrotem dla wszystkich gości, a na planie imprezy na miejscu kończąc. Pomimo sporych kosztów, wesela za granicą stają się coraz popularniejsze, bowiem podczas niezapomnianych wrażeń z wycieczki, można poznawać lokalne zwyczaje towarzyszące zawieraniu małżeństw.