Co zjeść podczas imprezy?

Impreza…godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy . Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, więc 2 godziny czasu wolnego dla nas.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować około 20 minut od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 minut, ale minimum razy trzy. Pierwszy etap – kąpiel może i depilacja, potem suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
Po drodze do znajomych zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą zaglądnąć do sklepu z alkoholem, gdyż z pustymi rękami przyjść nie wypada. Przy sklepowej kasie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy zaglądnie przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma.Dochodzi godzina 18:01 wciskamy dzwonek do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 min. i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, imprezę czas zacząć.

I taki właśnie zarys panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie znajdziemy, nikt tutaj się nie nauczy jak postępować przed spotkaniem. Dowiemy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na 100%.

Opisywane w tym artykule kwestie Cię interesują? Jeżeli tak, to kliknij ponadto tu – to niezwykle użyteczna oferta dla miłośników takiej problematyki.

Udana impreza to doborowe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to facet i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego domu. Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najbardziej udane spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie w jednym z nich, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Mieszkańcy Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodomory z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie (zobacz babeczki na zamówienie warszawa) Poznań” a mieszkańcy miasta Wrocław mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.