W jaki sposób wyselekcjonować idealny prezent na pierwsze urodziny?

Bardzo wielu rodziców, także chrzestnych, nie zawsze do końca wie, które upominki na roczek będą dla malutkiego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, całkowicie inny musi być podarek na roczek dla dziewczynki, a inny upominek na roczek dla chłopca.

spacerówki

Autor: Skagerak Denmark
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Pierwsze urodziny to na ogół ważna okazja, która nastręcza doboru jedynego w swym rodzaju podarunku. Choć maluchy na ogół nie pamiętają tego dnia, to warto im ofiarować drobiazg, który będzie miłym wspomnieniem przez następne lata życia. temat podarunku dla malucha na roczek z całą pewnością spędza sen z oczu dziadziusiów, bliski i dalszych znajomych a nawet rodzicieli. Ważne by to było coś z czego maluch się uraduje, co nie będzie leżeć i czekać na swój czas, albowiem roczniak istotnie już cieszy się z rozmaitych rzeczy, jednak dalej na wiele jest jeszcze za wcześnie.
sklep

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
klocki Wader – to moim zdaniem jeden z najlepszych podarków na roczek dla malucha. Początkowo maluch będzie burzyć (z uciechą) wszystkie stworzone przez was wieże. Jednak z czasem podpatrzy, w jaki sposób umieszczać jeden klocek na drugim po czym sam zacznie konstruować, zaś jest to niezmiernie wciągające.

Czy z przeczytanego prezentowanego tekstu udało Ci się wywnioskować coś ciekawego? Jeśli tak, to zobacz pozostałe informacje tu (http://dawid.edu.pl/) – na pewno wciągną Cię bez reszty.

Klocki Wader z pewnością rozwijają wyobraźnię natomiast wspólne budowanie wieży czy innych budowli to kapitalny pomysł na familijną zabawę. Ja rekomenduję klocki w torbie na zamek błyskawiczny a nie w pudle – łatwiej je schować, przenosić oraz utrzymać ład a i równocześnie dziecko także samo ochoczo wkłada jak też wyjmuje klocki z owej torby.

temat

Autor: Gidge Uriza
Źródło: http://www.flickr.com
Auto pchacz. Samochód (jednak także bywają aeroplany, autka dla dziewczynek oraz chłopców, ciuchcie, pszczoły na kołach itp.) to kolejny super upominek. Ma przyciski, zatem dziecko chętnie się tym bawi. Poza tym ma stabilne koła a dziecko może przysiąść i odpychać się nogami albo stanąć za autem i je popychać. Z całą pewnością też po paru miesiącach będzie próbować odpychać się na siedząco i będzie dużo radości z jazdy.

Właśnie z tej przyczyny sądzę, że za wcześnie na kupowanie rowerka na roczek, bo w większości wypadków (poza wyjątkami) maluch samodzielnie zacznie się odpychać po upływie 2 lat, a wcześniej to rodziciel musi pchać.
Dobrze jest obejrzeć też spacerówki, bowiem roczek to właściwy czas na taki właśnie wózek.