Wychowawcze zabawki rozwijające wyobraźnię naszej pociechy- poznaj naszych ulubieńców

Zapewne nie ma rodzica, który nie słyszałby na temat zabawek Fisher Price. Są nadzwyczajnie kolorowe, ciekawe i zbudowane tak, by ułatwiały i pobudzały rozwój dziecka, ćwiczyły jego sprawność w małych rączkach i aby naturalnie ofiarowywały mu wielką uciechę.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki ,które jednocześnie uczą i bawią, Fisher Price służą pomocą naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, kolorów, w rozwijaniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności (polecane modele zabawek). Ulubionym przez dzieci produktem tej marki jest Garnuszek na Klocuszek, który to jest w stanie zaciekawić zabawą malucha na wiele błogich chwil. Gdyż to przecież poprzez zabawę nasz milusiński nauczy się liczb a także odróżniania kształtów i kolorów.

Maluch ma obowiązek wetknąć do małych otworów klocki, a pękate naczynie w nagrodę raduje się, mówi jakie kształty posiadają i jakie znajdują się na nich cyfry. Przedstawia wesołe piosenki i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim.

Kliknij ten link oraz zobacz więcej dokładniejszych wiadomości dotyczących prezentowanego tu artykułu. Z pewnością jest on niezwykle emocjonujący.

Jednak zabawki Fisher Price (to nie tylko i wyłącznie zabawki. To także wyprawka dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Sprezentujmy więc naszym dzieciom budzącą zainteresowanie zabawkę. Kiedy widzimy, jak swoimi niedużymi rączkami próbuje dopasować kwadrat do trójkątnego otworu, nie przeszkadzajmy, aby wskazać odpowiedni sposób (najpopularniejsze zestawy gier). Dzięki owym zabawkom możemy zauważyć, jak dziecko uczy się rozwiązywania problemów i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy bowiem, zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa jest istotnym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także znajdziemy godne uwagi modele, które polubi nasze dziecko, np. firmy Wader (zobacz przykład). To firma, która od wielu lat plasuje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Większość zabawek posiada niezliczoną ilość elementów wprawianych w ruch, przez co koparka dla dzieci wader nigdy się nie znudzi, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają zadanie jeździka. Posiadają piękne, żywe kolory i ciekawe projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na podwórku. Wader to proste, ale zaprojektowane z precyzją zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.