Jeśli cenisz sobie aktywność fizyczną i chciałbyś na tym zarabiać, to staraj się zainteresować się profesją trenera personalnego

To profesjabezsprzecznie dochodowy, a równocześnie coraz bardziej popularny. Oczywiście,najdoskonalszą szansę na sukces posiadają ci, co mieszkają w większych miastach, jak trener osobisty Poznań, gdyż tam pogoń za idealnym ciałem jest znaczniejsza niż w mniejszych miastach.

grupa trenerów

Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com

Ważne, aby stworzyć swoją markę i posiadać dobre recenzje, dzięki temu klienci sami mają szanse do nas dotrzeć. sprawdzony trener personalny w poznaniu zajmuje się dopasowanym indywidualnie treningiem. Z zewnątrz może zacząć prezentować się to zadziwiająco, jak jedna osoba stoi nad drugą wydając rozkazy, jednakże zawodowy trener ma o wiele więcej zadań.

Jeżeli pozostajesz otwarty na świeże informacje na przedstawiane zagadnienia, to przenieść się do portalu (http://www.impuls.waw.pl/), a odnajdziesz tam istotne komunikaty, które okażą się niezwykle użyteczne.

Przede wszystkim musi doskonale dopasować trening czy dietę , bardziej całościowo musi nawet zmienić cały tryb życia wytrenowanej osoby. Równocześnie musi być otwarta, powinna lubić ludzi, porozmawiać z nimi, czuć się dobrze w ich towarzystwie. Aby zostać trenerem musimy przechodzić właściwy kurs (zobacz – angielski indywidualnie warszawa) (zajęcia z fitnessu w capital studio), posiąść wykształcenie przynajmniej średnie (choć najlepiej mieć ukończone studia na AWF), należy odznaczać się doskonałym zdrowiem i kondycją fizyczną. Niezwykle istotna jest siła i możliwość odporności na stres. Wspomniany kurs jest specjalistyczny, ma się na nim zajęcia z anatomii czy fizjologii. Są zajęcia z organizacji treningu i sposobu wykonywania ćwiczeń. Są także inne potrzebne przedmioty, jak psychologia dietetyki a także techniki relaksujące. No a ile zarabia taki trener? Tak naprawdę niezwykle trudno stwierdzić, gdyż wszystko zależy od sytuacji i liczby godzin.

trener

Autor: AFGE
Źródło: http://www.flickr.com

To praca przeważnie nie na etacie, tak więc zależy, jak wielu posiadamy klientów i z jaką częstotliwością prowadzimy zajęcia. Ogólnie można przyjąć, że początkujący trener może zarobić 2000 złotych. Ale to na początek, gdyż z biegiem lat, nabierania doświadczenia i pozyskiwania klientów, stawki rosną, więc z pewnością można zarobić niezwykle dużo. Niektórzy popularni trenerzy, którzy mają własne programy mogą zarobić i po 30 tysięcy złotych, jednak nie myślmy o tym, bo do tego daleka droga.Jeżeli polubiliśmy tę pracę, to przede wszystkim będziemy szczęśliwi, że ją mamy szansę wykonywać, pieniądze będą miłym, lecz niezbędnym dodatkiem.