Typy termoforów dla maluszków – idealnego sposobu na bolące brzuszki

Kiedy w naszym domu pojawia się niemowlę, to duża radość dla całej rodziny. Bez względu na to czy jest to pierwsza, czy następna pociecha, za każdym razem odczuwamy wyjątkowe szczęście, że możemy zajmować się taką malutką istotką. Niestety maluszki naprawdę często cierpią na bóle brzuszków. Staramy się nosić niemowlęta, czekając aż im się nie odbije, rozmasowywać im plecki, lecz nie za każdym razem to gwarantuje efekty. Czasami konieczne są inne sposoby, a jednym z najlepszych jest termofor. Jakie są typy termoforów, które można wykorzystywać, gdy i nasze dziecko dopadnie ta niedogodność?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor dla niemowlaka jest termoforem z pestkami, które zastępują gorącą wodę – znacznie więcej dla dziecka znajdziesz tu. W przypadku malutkich dzieci użycie jej byłoby niebywale lekkomyślne, dlatego zastosowanie suchych termoforów jest świetnym wyjściem, a co kluczowe, z powodzeniem mogą z nich korzystać również dorośli. Zanim użyjemy termofora, należy wyjąć wkład z pestkami, by podgrzać go czy to w mikrofali, czy w piekarniku albo nawet na kaloryferze, jeżeli jest właśnie sezon grzewczy. Jeśli natomiast włożymy termofor do zamrażarki, rewelacyjnie nada się na stłuczenia dla starszego dziecka. Drugim typem są termofory z ziarnami owsa lub pszenicy, którymi posługujemy się w ten sam sposób, jak w przypadku termoforów z pestkami. Jeżeli mają także wyciągane wkłady, pokrowce można bez problemu myć. Ostatni rodzaj to termofor z wkładem solnym. Warto wybierać różnokolorowe termofory, których maluch nie będzie wyrzucać z łóżeczka. Sporo takich produktów ma np. wesołe, szeleszczące metki uwielbiane przez pociechy, gdyż mogą je ciągać oraz bawić się nimi, co zdecydowanie umila czas.

Jeśli masz zamiar zgłębić tego typu temat bardziej i chcesz przestudiować zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w treści (https://horyzont.net.pl/co-musi-znalezc-sie-w-karcie-wycieczki/) artykułu, który jest tutaj.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Zwracajmy uwagę na takie rzeczy, ponieważ termofor może wielokrotnie towarzyszyć naszemu maluszkowi, z tego względu ma mu się podobać. Ból brzuszka jest męczący i dla maluszka, i dla rodziców, zatem dobrze wyposażyć się w termofor dla niemowlaka – jaki świetnie da sobie radę z tym problemem. Nabądź jeden z przedstawionych powyżej typów termoforów, a błyskawicznie przekonasz się o ich efektywności oraz twój maluch już nigdy nie będzie cierpieć z powodu takich przypadłości.