Kupujemy praktyczny wózek dla dziecka

Wózek dla dziecka to niezbędne wyposażenie wszystkich młodych rodziców, tak więc warto porządnie zastanowić się nad zakupem i wybrać taki, jaki najbardziej będzie odpowiadał. W pierwszym okresie życia niemowlaka najlepiej będą się sprawdzać głębokie wózki, w jakich można wygodnie przewozić niemowlaka.

Wózek dziecięcy

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Lecz już parę miesięcy później, kiedy dziecko zaczyna siadać samodzielnie, dużo praktyczniejsze stają się spacerówki. Przeważnie są one bardzo wygodne i lekkie, przykładowo Wózek Britton Allroad Brąz/Pomarańcz Spacerowy ma wagę niecałe 10 kg, przede wszystkim dzięki temu że wykonano go z aluminiowych profili, podobnie zresztą jak Wózek Britton Allroad Czarny Spacerowy. Oba te wózki mają oparcie z kilkoma poziomami regulacji, daszek z kieszonką i osłonę przeciwdeszczową, przez co są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę solidne wykonanie i długą gwarancję.

Nieco mniej kosztujący CARETERO to także interesująca propozycja dla młodych rodziców. Wykonany jest na stalowo-aluminiowej ramie, a ciężar w okolicach dziewięciu kilo sprawia, że jest on jednym z najlżejszych z tej kategorii dziecięcych wózków. Ma on niezwykle wygodny sposób składania za pomocą jednej ręki, co niejedna mama doceni z pewnością gdy będzie potrzebować zająć się wózkiem jednocześnie pilnując uciekającego dzieciaka drugą ręką. Wygodny, duży koszyk na sprawunki, podwójne amortyzowane koła i nieduże rozmiary po całkowitym złożeniu uczyniły ten wózek niezwykle interesującą propozycją dla każdej rodziny. Tak samo wygodny i warty polecenia jest Wózek Runner Magenta. Ten właśnie egzemplarza wózka cechuje przede wszystkim niezwykle oryginalna stylistyka, co rzecz jasna nie przeszkadza w niczym w jego wygodzie używania i funkcjonalności. Jest odpowiednio ciepły, przez co można go bez przeszkód użytkować w zimie, a duże piankowe koła sprawiają, że prosto można nim jeździć po naszych niezbyt równych chodnikach.

Podoba Cię ten tekst? W takim razie sprawdź ponadto to, tutaj także są same świetne informacje (http://www.skutecznanauka.online/jak-inspirujaco-i-madrze-chwalic-dzieci), które na pewno Cię zainteresują.

Tak samo jak wcześniej opisywane modele wózków jest także lekki, a jego ogromną zaletą jest to, że po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca.