Parę słów o ceremoniałach weselnych

Pewnego dnia przeglądałem – troszkę z nudów – znane witryny internetowe. Praktycznie bez celu. Od tak, ażeby zabić czas, nie poszukując jakiejś konkretnej informacji. Jak na podobnych witrynach nierzadko jest, wiadomości przywodzą na myśl troszkę bigos, strawę apetyczną ale dla dobra konsumenta odpowiedniej się nie zastanawiać co gospodyni w garnek włożyła. Tak było i owym razem.

ślub

Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Takowym niespodzianym znaleziskiem była wiadomość, że pary młode kamerują swą noc poślubną! Dla fotografa jaki miałby podjąć się takowej usługi musi być to być dosyć krępujące zajęcie. No ale jak wiadomo – klient decyduje. Powstaje dylemat – po co? Potomkom takiej pamiątki raczej się nie pokaże. Jak dotąd jednak większa część osób wbijających w Google wyrażenie: fotografia ślubna Wrocław, traktują tę usługę jako atrakcyjny plener, i oby tak pozostało.

O ile jak widać jestem wstecznikiem w kwestii fotografii, jednak kapela ślubna otwiera przed nami pole do szaleństw. W kwestii oprawy muzycznej imprezy weselnej nawet mocno zachęcam do postulowania aby orkiestra weselna lansowała nie jedynie hity standardowe jak „Majteczki w kropeczki” bądź inny pikantno-tkliwy repertuar. Marzy mi się aby na weselu mej córki orkiestra weselna grała walca Straussa. Prawdopodobnie jednakże skończy się na rapie albo innej współczesnej muzyce.

Jeżeli masz ochotę zdobyć bardziej dokładne informacje na przedstawiony tu temat, to przeczytaj na stronie (http://www.scootive.pl/hulajnoga-czesci/152-barendy), które zwyczajnie Cię wciągną.

Ale pewno i to będzie wyzwaniem dla muzyków (o ile nie będzie to jedna osoba z urządzeniem grającym, jakim zastępowana jest pełna orkiestra weselna). Żeby jednakże nie być takim całkiem zmurszałym staruszkiem skupię się na równie znaczącym aspekcie, to jest na pożywieniu.

W końcu po utrwalaniu naszego losu i szaleństwach na parkiecie należy się posilić. Mym zdaniem najodpowiedniej jest wybrać menu jak najbardziej urozmaicone. Przyjęcie weselne jest wszak nierzadko pierwszą sposobnością by się rodziny młodych poznały, a weselnicy mają naprawdę różne smaki. Ile ludzi tyle idei i tyle wesel. Młodzi znają swoich gości oraz ich smaki tak te muzyczne jak też kulinarne więc tego winni się trzymać. Kiedy zaś idzie o usługi fotografa jest to zawsze subiektywna decyzja młodych. Zakres usług fotograficznych jest istotnie szeroki a jest to istotna pamiątka na całe ich życie a może i następnie dla prawnuków.