Drony zaatakowały rynek elektroniczny i kradną tym samym serca klientów! Warto już dziś sprawdzić DJI Phanton Advanced i 3 dr solo!

Na współczesnym, cały czas przekształcającym się rynku elektroniki i gadżetów już jakiś czas temu zaczęły królować drony. Są one małe i tak naprawdę to jak na swoją zaawansowaną innowacyjność stosunkowo tanie. Obsługa drona DJI Phantom 3 Advanced lub 3dr solo jest absurdalnie prosta, więc dziecko może całkiem sobie z nią poradzić. Z innej strony patrząc, wprawiona osoba, która zna drona, ma możliwość sprawić, że będzie on profesjonalnym urządzeniem do filmowania i fotografowania.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com
DJI Phantom 3 Advanced to nowy produkt w branży – zobacz więcej.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis (http://www.demostenes.com.pl/jezyki/francuski/), który na pewno Cię zaciekawi. Nie czekaj ani chwili! Zrób to natychmiast! Na pewno nie będziesz żałować.

Firma DJI i jej asortyment to współcześnie jedne z najczęściej rozpoznawalnych sprzętów tego rodzaju na rynku. W porównaniu z poprzednikami, trzeba podkreślić, że w tym wydaniu zaszło parę modyfikacji w kwestii sprzętowej. Urządzenie zauważalnie sprawniej czuje się w przestrzeni, a do posiadanej już łączności gps dołączono też obsługę systemu glonass.

Najważniejszą wiadomością i nowatorską zmianą w DJI Phantom 3 Advanced jest załączenie dwóch mniejszych obiektywów na korpusie, co pozwala mu widzieć wszystko co toczy się naokoło. Naturalnie główna kamera jest na swym miejscu.

Ciekawe fakty o tym obszarze tematycznym pozyskasz w różnych serwisach, lecz znacząca witryna (http://pischool.pl/podstrona/12/) jest tylko jedna! Zweryfikuj

Takiego rodzaju interesujące rozwiązania gwarantują bez problemu przemieszczać się w powietrzu, zwłaszcza w takich strefach, w których zasięg gps może zawieść.

Przyjemnośc poszczycenia się innowacyjnym urządzeniem ma też firma 3D Robotics. Ich najnowszy produkt dzierży nazwę 3dr solo. Ma on precyzyjny kontroler lotu PIXHAWK 2 oraz dwa pokładowe komputery, każdy o mocy 1 Ghz. Co interesujące urządzenie to jako pierwsze w branży posiada guzik zatrzymania, dzięki czemu można zatrzymać go w locie. Za sprawą zastosowania narzędzie 3 osiowego gimbału zupełnie będzie można sterować funkcjami kamery go pro podczas pracy, a dodatkowo przetwarzać obrazy w jakości HD na odległość 1km.

Dodatkowo dron 3dr solo będzie posiadał specjalnie dedykowaną dla siebie aplikację na smartfony. Ci, którzy kupią takiego rodzaju drona z kamerą uzyskają możliwość całkowicie komfortowego weryfikowania atrybutów pracy urządzenia, a dodatkowo pozwoli to też w zupełności zaplanować automatyczny lot.

Duże i bogate możliwości zakresu i funkcji automatycznych drona, to jedne z najbardziej interesujących kwestii określających to urządzenie.