Sala weselna przystrojona kolorowymi balonami

Sposób przystrojenia sali weselnej to jedna z tych rzeczy, które zostaną zapamiętane przez gości. Rzecz jasna nie dekoracje są w tym dniu na pierwszym planie, ale są w stanie one sprawić, że uczestnicy imprezy poczują się lepiej i naprawdę będzie czuć weselną atmosferę. Z radosnymi imprezami z pewnością łączą się dodatki takie, jak balony a także konfetti. Na Twoim weselu możecie wprowadzić jedno i drugie rozwiązanie.

Dekoracje na wesele

Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Balony wszędzie idealnie wyglądają. Aktualnie jest to właściwie ozdoba klasyczna, ale wciąż często stosowana przy najróżniejszych okazjach. Balony od razu pozwalają odczuć imprezową atmosferę. Ogromną zaletą balonów jest to, iż są one bardzo tanią ozdobą. W dodatku da się samemu udekorować pomieszczenie przy ich pomocy. Nie potrzebne jest tutaj doświadczenie.

Ten aktualny materiał (http://www.edukacjaaktywna.pl/) zafascynował Cię tak bardzo, że czujesz ochotę na więcej? Niezwykle nas to ucieszyło. Więc wejdź w ten link.

Wszystko, co trzeba zrobić, to nabyć paczkę balonów, napełnić powietrzem przy pomocy kogoś z rodziny i przywiązać pod sufitem.

Warto zwrócić uwagę na cenę pojedynczego balonu. W sali możemy powiesić i ponad sto balonów – wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz rozmiarów pomieszczenia. Ceny baloników mogą być zupełnie inne. Warto pójść na zakupy do hipermarketu lub hurtowni, by nabyć większe opakowanie. Dzięki temu zapłacimy góra parę groszy za sztukę.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Baloniki musimy także przywiązać welonem. Mocowanie powinno być wytrzymałe, bo elementy dekoracji będą zapewne niechcący dotykane przez gości. Ważne, aby balony wtedy nie spadły.

Żeby osiągnąć jeszcze lepszy efekt, warto również zaopatrzyć się w konfetti. To właściwie element, którego może być wszędzie pełno. Jeśli będzie leżeć na podłodze, na pewno nikomu nie będzie zawadzać. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na lovingit.pl ( na wesele znajdziesz na loving it)