W jaki sposób zadbać o brodę – wiele sposobów wyczytasz w tym artykule.

Stylowy facet musi potrafić dbać o swój zarost . Mycie, układanie i strzyżenie, to wyłącznie cząstka zabiegów. Należy też sięgnąć po wosk do wąsów i olejek, albo balsam do brody.
Stylizacja zarostu potrzebuje wielu zabiegów, ażeby facet nie wyglądał jak Tarzan.

Żeby móc go jakoś wystylizować nie obejdzie się bez strzyżarki, czy też trymera, czy nawet maszynki jednorazowej.
podróż

Autor: Farouk Systems
Stosownym wyjściem dla mężczyzny o kwadratowej twarzy jest taka stylizacja, która ujednolici te cechy. Można ten efekt osiągnąć na przeróżne metody. Przede wszystkim powinno się starać się po bokach ciąć krótko, a na policzkach trochę dłużej. To da rezultat przedłużenia buzi. Przy układzie twarzy trójkątnej odpowiednią alternatywą okaże się wyzerowanie policzków, które ze względu na układ twarzy są na ogół za mocno uwydatnienie – dobry wpis na Męskie Zacięcie. Niezwykle ważne jest w tym wypadku, aby boki pozostały nie wygolone i dość pewnie podkreślone.
Skoro facet postanowi nosić zarost, powinien o niego się troszczyć. Dziko narastający zarost nie przystoi wytwornemu panu. Wosk generalnie zezwala ułożyć wąsa. Naturalnie włosy zarostu kiełkują w dół i prędko zaczynają dochodzić do ust. Wywołuje to nieprzyjemne odczucie (aktualna oferta do pobrania w tej witrynie), wygląda nieładnie i do tego taki wąs prędko się brudzi.
Olejek do brody (idź do serwisu ) jest trochę mniej znany aniżeli wosk, jednakże świetnie się sprawdza przy pielęgnacji włosów brody.

Bardzo nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, aby przeczytać ten tekst. Jeśli masz ochotę na inne, to kliknij w link i przejdź do następnej strony.

Służy nawilżeniu włosów i cery brody. Dzięki temu włosy się łagodnie błyszczą i w dotyku są jędrne. Najistotniejsze jest to, że odżywiona skóra przestaje świerzbić, a włosy przestają się tak skręcać i ciągnąć.

Olejek kładzie się wpierw na dłoń, a potem rozciera go drugą dłonią. Potem wciera się preparat w głąb podbródka, do samej skóry. Dlatego że olejek ma natłuszczać i nawilżać, najlepiej jest użytkować go zaraz po kąpieli, bądź myciu brody, lecz dopiero na osuszone włosy. Większość olejków ma specjalne aplikatory, które przydają im aptecznego charakteru.

Po tym zabiegu przybywa moment na solidne czesanie zarostu. W pierwszej kolejności czeszemy wszystko pod włos, a później już z włosem i komponujemy bryłę brody.

Zaintrygowały Cię treści zawarte w tym tekście? Jeśli tak, to czytaj także przeszczep tłuszczu twarz wrocław analogiczne informacje, dotyczące tego sektora. Zachęcamy Cię do przeczytania do nowej strony.

Dzięki temu rozczeszemy ją porządnie i dodatkowo rozprowadzimy porządnie olejek.