Zabieg dermatologiczny pierwszy raz

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – zabiegi odmładzające często powodują takie reakcje. Rozumiemy, ale większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w zabiegach medycyny estetycznej. Obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z pewnych mitów, które nie mają odzwierciedlenia w życiu. Z tego powodu Centrum WellDerm przełamuje opór i mity zachęcając do skorzystania z nowego rodzaju oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to bezpłatna konsultacja dermatologiczna u specjalisty TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać dokładnej analizy kondycji i potrzeb skóry. Tylko tak można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Czytaj więcej: na tej stronie

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do poważniejszych zabiegów. Z tego powodu lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli zabieg termoliftingu bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i likwidujący objawy zwiotczałej skóry. Podczas zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezinwazyjny Jet Peel, który świetnie oczyszcza skórę, mezoterapia bezigłowa, która regeneruje skórę mocą witaminowych koktajli, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Wszystkie te zabiegi mają potwierdzoną efektywność i pozwalają osiągnąć świetne rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

medycyna estetyczna

Krok trzeciPo skorzystaniu z dwóch pierwszych kroków, oswojeniu się z gabinetem (zobacz makijaż permanentny brwi wrocław), poznamy lekarzy i nabierzemy zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na trzeci etap – skorzystanie z zabiegów przy użyciu botoksu lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o promocjach na zabiegi i nie tylko znajdziesz w centrum dermatologii