Dodatki do lokalu gastronomicznego.

Nasz sklep online, oferuje sprzedaż atrakcyjnych dodatków do lokalu gastronomicznego. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zleceń i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży akcesoriów branży gastronomicznej w kraju.

Menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj by karta była czysta, estetyczna oraz czytelna. Nasze karty menu restauracji odznaczają się dokładnym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz ponadprzeciętną odpornością na zużycie.

Te wpisy z serwisu (https://dobromir.eu/), które przeczytasz po kliknięciu na ten link bez dwóch zdań okażą się użyteczne – są one godne uwagi i potrafią Cię mile zaskoczyć.

Dzięki zastosowaniu tworzyw najwyższej jakości, są również łatwe w utrzymaniu czystości. Oferujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych wymiarach i najmodniejszych wzorach. Wytwarzamy karty ze skór, drewna, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzornictwo i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy różnorakimi technikami: złocenie, tłoczenie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itd.. Karta menu restauracji standardowo zawiera 10 koszulek krystalicznych, które można samemu wymieniać. Oferowane przez nas karty menu restauracji mogą mieć wygrawerowane dowolne logo, ale też fotografie lub grafikę (przeczytaj więcej).

Oprócz tego polecamy przyprawniki – niebanalne i praktyczne organizery na przyprawy. Wysokiej jakości pudełka na przyprawy zawierają sześć pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Francuska precyzja i wysokiej jakości materiał od razu rzucają się w oczy.Przezroczyste pudełko pozwala dostrzec zawartość wszystkich pojemniczków. Oprócz tego pojemniki posiadają dokładne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniami i proste do wymiany – dowiedz się więcej teraz.

Przyprawniki

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy z pojemników posiada 4 skale dozowania przypraw – trzy rzędy tradycyjnych dziurek różnej wielkości oraz jeden większy otwór pozwalający wsypać większą ilość przyprawy za jednym razem. Regulacja jest niezwykle stabilna, dzięki czemu wsypiemy zawsze tyle przypraw, ile chcemy. Do pierwszego zestawu dołączone są szczelnie zamknięte woreczki z przyprawami.pełna informacja (Deski tarasowe)Pojemniczki przeznaczone są do następujących przypraw: soli, pieprzu, papryki, curry, oregano oraz ziół prowansalskich. Pudełko oraz pojemniczki zostały wykonane tak, by zmieściły się w standardowej szafce kuchennej. Wymiary pojemnika mają : wysokość 8, cm, długość 20 cm szerokość 12 cm. Gwarancja na przyprawniki wynosi 24 miesiące.