Jak wybierać aromat perfum?

Mieszanka właściwie zestawionych olejków zapachowych, rozpuszczalników i substancji o działaniu wzmacniającym sprawia, że do naszych rąk trafiają perfumy. Zadaniem perfum jest nadaniu ciału pięknego zapachu. Cechą wyróżniającą perfumy powinien być długo utrzymujący się aromat. Nie każde perfumy są dobre dla każdej pani.

Perfumy damskie

Autor: snoopsmaus
Źródło: http://www.flickr.com
Zanim zdecydujemy się kupić oryginalne perfumy chcemy poznać ich zapach.

Nie zwlekaj! Jeśli zainteresował Cię nasz opis, to czytaj również polecany alergolog dla dzieci inne wiadomości na ten temat. Stworzyliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Wielkim błędem popełnianym przy wyborze perfum jest odkręcenie flakonika oraz wąchanie uwalniającego się zapachu. Zapach trzeba kupować, spryskując odrobiną perfum zgięcia łokci lub nadgarstki. Jeśli chcemy być pewni, że wybrany przez nas zapach jest właściwy, to z ostateczną decyzją wstrzymajmy się przynajmniej sześć godzin. Tylu godzin potrzeba, aby ujawnił się ich właściwy aromat. Osoby znające się na perfumach zalecają, aby kupna dokonywać rankiem, kiedy nasz zmysł powonienia działa najlepiej.

Później jego siła słabnie. W czasie jednej wizyty w sklepie z perfumami możemy ocenić maksymalnie cztery zapachy perfum. Jak używać perfum? Najbardziej intensywny aromat jest uwalniany na skutek wydzielanego przez ciało ciepła. Do miejsc, które warto spryskać perfumami zalicza się: zgięcia dłoni oraz kolan, kark, miejsce za uszami, włosy. Niezależnie od tego, jaki obszar ciała spryskamy perfumami, zawsze musi to być ilość niewielka – odsyłam do tej strony.

Nadmierna ilość użytych perfum może być niemiła dla otoczenia, zwłaszcza jeżeli są to perfumy o wyjątkowo mocnym zapachu. Warto również widzieć czym różnią się perfumy od wody toaletowej. Podstawową różnicą jest rzecz jasna cena, oryginalne perfumy są zdecydowanie droższe od wód toaletowych. Kolejną różnicą dzielącą te dwa kosmetyki zapachowe jest długość utrzymywania się zapachu – zapach perfum jest znacznie trwalszy oraz utrzymuje się o wiele dłużej.

Doczytaj –

Kolejna różnica to mniejsza ilość użytych do wyprodukowania wody toaletowej substancji zapachowych.Kupione perfumy zawsze przetrzymujemy w zamkniętych opakowaniach, w miejscach ,do których nie dociera światło. Najlepszym miejscem do ich przechowania będzie nie tylko miejsce zaciemnione, ale również zimne.

Czy teraz chcesz znaleźć coś interesującego na prezentowany temat? Jeżeli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę barwniki do makijażu permanentnego ust.

Tak przechowywane perfumy na pewno pozwolą nam długo cieszyć się ich aromatem, gdyż będą wyjątkowo trwałe.