Odchudzajmy się z głową

Po raz kolejny idzie wiosna, a my nie damy radę wejść w spódnicę z zeszłego sezonu. Ze zgrozą spoglądamy w lustro. Daje się zauważyć, że zbytni sobie dogadzaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą oponką, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy. W głowie od razu pojawiają się nam wszelkie diety- cud, które w krótkim czasie naprawią naszą sylwetkę.

W końcu zależy nam na czasie – lato już tuż tuż i będziemy chcieli pokazać się innym na plaży.

Ale tego typu szybkie odchudzanie nie przyniesie jakichkolwiek trwałych rezultatów. W dodatku, może zakończyć się ponownym przybraniem na wadze. Aby stracić zbędne kilogramy i cieszyć się piękną figurą na długo potrzebujemy na to więcej niż parę dni głodówki.

Złotym środkiem będzie zrównoważona dieta, bogata we wszelkie składniki odżywcze a także codzienne ćwiczenia. Tylko w przypadku, gdy te oba punkty będą się razem przeplatać, zdobędziemy założony cel. Nie chodzi o to, aby przez miesiąc dobrze się odżywiać, a kiedy już zrzucimy wagę, wrócić do starych zwyczajów. Należy odmienić nasz sposób życia zupełnie, jedynie wówczas odniesie to efekt – dietografia.pl.

Dietetyk Kraków - Justyna Pampuch

Autor: Will Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze, nie chodźmy nigdy głodni. Jeżeli dopuścimy do takiej sytuacji, zapragniemy natychmiast wypełnić żołądek i zaczniemy wciskać w siebie, byle co. Powinniśmy się też nauczyć przyrządzać domowe posiłki. W internecie możemy wynaleźć wiele interesujących pomysłów na obiad. Dołóżmy wszelkich starać, aby nasze potrawy były kolorowe i niebanalne. Zupa kokosowa, czy też zupa z soczewicy to potrawy nie tylko pożywne, ale i egzotyczne, których przygotowanie dostarczy nam mnóstwo frajdy. Także swojej rodzinie powinniśmy samodzielnie przygotowywać potrawy. Obiadki dla niemowląt powinny być przyrządzane tylko ze świeżych i sprawdzonych produktów – .

Kiedy odmienimy swój sposób życia, okaże się, że doskonale wpływa to na cały nasz organizm. Możemy zauważyć zależność dieta a włosy.

To dobrze, że masz chęć uzyskać podobne informacje na omawiany temat, gdyż klikając na odsyłacz, zgłębiasz praktyczne źródła na podnoszone zagadnienie.

Jeśli zaczniemy się prawidłowo żywić, nasze włosy nabiorą blasku i będą mocniejsze. Najskuteczniejszą odżywką dla nich będą świeże owoce i warzywa.