Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Wybór pierwszego wózka to ważna decyzja dla młodych rodziców. W sprzedaży istnieje ich kilka rodzajów i w zależności od oczekiwań zdecydować się oni mogą na wózek głęboki lub głęboko-spacerowy.

Autor: Espiro
Wybierając głęboki wózek trzeba pamiętać o tym, że po kilku miesiącach będzie trzeba zakupić drugi, spacerowy. Z kolei wózki spacerowo głębokie na początku służą jako wózek głęboki, a po paru miesiącach, po zamontowaniu oparcia, jako wygodna spacerówka.

Do chętnie kupowanych z kategorii wózków spacerowo-głębokich należy Maxi-Cosi. Renomowany producent, solidna konstrukcja i niska cena to bez wątpienia bardzo duże plusy tego właśnie modelu. Ma on duże pompowane koła zapewniające bezpieczne prowadzenie i duży komfort dla niemowlaka, wygodną gondolę i wymienne siedzisko w spacerowej wersji. Maxi-Cosi to kolejny, cieszący się sporym zainteresowaniem model z tej rodziny wózków.

Tylko teraz oceń ten tekst, który jest bardzo interesujący. Zrób to właśnie w tym momencie! Zobaczysz, że rzeczywiście trzeba to zrobić!

Tak samo jak pierwszy opisywany ten również posiada wymienne siedzenie, a dodatkowo cechuje się komfortem i wygodą.

Wózki spacerowo-głębokie są ciekawą propozycją dla młodych rodziców, ale wiele z nich raczej się decyduje na kupno najpierw wózka w wersji głębokiej, a później spacerówki. Dla nich z kolei ciekawą propozycją jest Wózek Maclaren Techno Xlr Charcoal/Scarlet Spacerowy. Mały, zgrabny a przy tym bardzo wygodny i wyposażony we wszystkie przydatne udogodnienia należy do jednego z lepiej sprzedających się modeli. Inną kolorystykę ma Wózek Maclaren Techno Xlr spacerowy dove Orchid/Smoke, także on jest popularny i wielu rodziców kupiła go dla dziecka. Ogromną zaletą opisywanych powyżej wózków jest ich waga i nieduże wymiary po całkowitym złożeniu, przez co są łatwe do przewożenia. Ma to duże znaczenie jeżeli trzeba wózek na przykład wynieść na drugie piętro w bloku bez windy, wtedy każdy dodatkowy kilogram wagi to spore utrudnienie dla młodych mam. Opisane powyżej modele na pewno są jednymi z lżejszych, a dodatkowo cechuje je solidność wykonania i spora liczba wygodnych gadżetów w standardzie.