Jak wybrać wózek dla dziecka

Wybierając wózek dla swego malucha rodzice powinni dobrze przemyśleć, na jaki się zdecydować. Mogą bowiem na początku zakupić wózek w wersji głębokiej, w nim przewozić dziecko przez kilka pierwszych miesięcy, a następnie zakupić lekką, wygodną spacerówkę. Mogą również nabyć model uniwersalny, do jakiego można zainstalować głęboką gondolę, a gdy dziecko podrośnie wygodne siedzenie.

Autor: Espiro
Do tego ostatniego pomysłu skłania się coraz większa liczba rodziców, a wózki takie jak na przykład Wózek Stokke Xplory Brown Głęboko-Spacerowy w coraz większym stopniu przyczyniają się do tego. Wózek ten, tak samo jak Wózek Tako Alive 04 Turkusowy Głęboko Spacerowy, jest wyposażony w szereg udogodnień przydających się podczas spacerów z maluchem. Oba rzecz jasna pełnią rolę wózka głębokiego i mają możliwość zamontowania wygodnego, regulowanego siedziska do spacerówki. Poza tym wyposażono je w pojemne,duże zakupowe torby, daszki chroniące przed słońcem i dobrej jakości kółka, gwarantujące komfort i wygodną jazdę.

Często wybierany przez rodziców jest również . Przede wszystkim ma on dobrą cenę, jedną z najniższych w tej klasie wózków, ale poza tym jest praktyczny, wygodny i porządnie wykonany. Ma 12-calowe kółka z możliwością pełnego skrętu, co jest przydatne podczas zakupów albo na wąskim chodniku, a także bezpieczne dla dzieci szerokie pasy do zapinania, dzięki nim nie ma obawy o możliwość wypadnięcia dziecka z siedziska.

Jak sądzisz? Czy informacje na omawiany wątek są fascynujące? Jeśli tak, to przejrzyj tekst (http://horyzont.net.pl/wycieczki-firmowe/zima-2019-2020/), a znajdziesz tam wiele genialnych wiadomości, które przykują Twą uwagę.

Dobremateriały i odpowiednia jakość produkcji sprawiają, że wózek ten może służyć co najmniej paru dzieciom.

Rodzice, którym z jakiegoś powodu prezentowany wyżej wózek nie będzie się podobał, zdecydować się mogą na Wózek Tako Laret Imitacja Lnu 04 Głęboko-Spacerowy (tutaj). Jest to model wykonany i zaprojektowany przez Polską firmę, a jedną z jego największych zalet jest lekki, składany stelaż, przez co po całkowitym złożeniu wózek zajmuje bardzo mało miejsca. Jest to ogromnie ważne jeżeli ktoś jest często w podróży, a miejsca w bagażniku samochodu cały czas brakuje, lecz takie rozwiązanie docenią również kobiety, które wnoszą wózek po schodach do mieszkania.