Jak wybrać wózek dla dziecka

Wybierając wózek dla swego malucha rodzice powinni dobrze przemyśleć, na jaki się zdecydować. Mogą bowiem na początku zakupić wózek w wersji głębokiej, w nim przewozić dziecko przez kilka pierwszych miesięcy, a następnie zakupić lekką, wygodną spacerówkę. Mogą również nabyć model uniwersalny, do jakiego można zainstalować głęboką gondolę, a gdy dziecko podrośnie wygodne siedzenie.

Autor: Espiro
Do tego ostatniego pomysłu skłania się coraz większa liczba rodziców, a wózki takie jak na przykład Wózek Stokke Xplory Brown Głęboko-Spacerowy w coraz większym stopniu przyczyniają się do tego. Wózek ten, tak samo jak Wózek Tako Alive 04 Turkusowy Głęboko Spacerowy, jest wyposażony w szereg udogodnień przydających się podczas spacerów z maluchem. Oba rzecz jasna pełnią rolę wózka głębokiego i mają możliwość zamontowania wygodnego, regulowanego siedziska do spacerówki. Poza tym wyposażono je w pojemne,duże zakupowe torby, daszki chroniące przed słońcem i dobrej jakości kółka, gwarantujące komfort i wygodną jazdę.

Często wybierany przez rodziców jest również . Przede wszystkim ma on dobrą cenę, jedną z najniższych w tej klasie wózków, ale poza tym jest praktyczny, wygodny i porządnie wykonany. Ma 12-calowe kółka z możliwością pełnego skrętu, co jest przydatne podczas zakupów albo na wąskim chodniku, a także bezpieczne dla dzieci szerokie pasy do zapinania, dzięki nim nie ma obawy o możliwość wypadnięcia dziecka z siedziska. Dobremateriały i odpowiednia jakość produkcji sprawiają, że wózek ten może służyć co najmniej paru dzieciom.

Rodzice, którym z jakiegoś powodu prezentowany wyżej wózek nie będzie się podobał, zdecydować się mogą na Wózek Tako Laret Imitacja Lnu 04 Głęboko-Spacerowy (tutaj). Jest to model wykonany i zaprojektowany przez Polską firmę, a jedną z jego największych zalet jest lekki, składany stelaż, przez co po całkowitym złożeniu wózek zajmuje bardzo mało miejsca. Jest to ogromnie ważne jeżeli ktoś jest często w podróży, a miejsca w bagażniku samochodu cały czas brakuje, lecz takie rozwiązanie docenią również kobiety, które wnoszą wózek po schodach do mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*