O ciekawych akcesoriach, które mogą być przydatne świeżo upieczonym rodzicom

Niedoświadczony rodzic jest zmuszony zmierzyć się z wieloma problematycznymi i ponadto niełatwymi do przewidzenia sytuacjami. Ciąża trwa jednakże dziewięć miesięcy, więc na gruntowne przygotowanie się do roli matki jest w miarę dużo czasu.

Naprawdę pomocne okazują się tutaj rady pracowników służby zdrowia, przyszłych babć, a także wartościowe miesięczniki i książki na wspomniany temat. Wiedza książkowa jest rzecz jasna istotna, lecz prawdziwym sprawdzianem rodzicielskich umiejętności jest dopiero samodzielne opiekowanie się parodniowym krasnalem. Ciężar odpowiedzialności zazwyczaj spada na mamę, choć w w XXI wieku udział ojców w wychowywaniu córek jest coraz większy.

niemowle

Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com

O zakupie łóżeczka, choćby kilku ubranek w najmniejszych rozmiarach lub rozmaitych preparatów do pielęgnacji wrażliwej skóry noworodków i pieluch pomyśli najprawdopodobniej każdy rodzic. Jednakże w domach towarowych i w sieci pojawiło się mnóstwo ciekawych i równocześnie przydatnych akcesoriów. I gdyby ktoś uparcie twierdzi, że termofory są znakomitym podarkiem tylko dla babć, to zapewne nie wie, że się myli.

Malutkie rączki i nóżki marzną o dużo szybciej aniżeli ręce ludzi dorosłych, z tego powodu termofor dla niemowląt bywa wyjątkowo przydatny (warto sprawdzić: zobacz co znalazłem) – szczególnie zimą, kiedy na dworze panują niższe temperatury. Skądinąd należy też zauważyć, że takie akcesoria do złudzenia przypominają zabawki – zazwyczaj wyglądają niczym pluszowe misie, a mocne kolory przyciągają uwagę brzdąca

niemowle

Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com

.

Karmienie piersią może na początku sprawiać nastoletniej matce sporo problemów. Ponadto po porodzie, a szczególnie po cesarce każdej czterdziestolatce trudno znaleźć wygodną pozycję. A i noworodkowi trzeba zapewnić poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.

Wejdź na witrynę twórcy. Nakłaniamy Cię z radością! A to przez to, że oczekuje tam na Ciebie wiele ekstra oraz interesujących wiadomości.

Wytwórcy akcesoriów dla mam wcale nie zapominają o takich potrzebach. Dla przykładu poduszka rogal doskonale sprawdza się w czasie pierwszych karmień (sprawdź: ), jak i później, gdy młoda mama pomału zaczyna dochodzić do wprawy. Natomiast kiedy kobieta chce bądź po prostu musi karmić butelką, to wybór wszystkich niezbędnych akcesoriów z pewnością jej nie rozczaruje. Na rynku są obecnie bowiem dostępne zarówno silikonowe smoczki, plastikowe lub szklane butelki, jak i funkcjonalne laktatory i podgrzewacze, jak również sterylizatory.