Na co zwracać uwagę w czasie wybierania lokalu na swoje wesele.

Wesele zawsze będzie się wiązać z ogromną ilością przygotowań. Oczywiście są pary, którym wszystko będą załatwiać rodziny, albo takie, które zlecają sprawy organizacyjne jakiejś specjalistycznej firmie i wieloma sprawami nie będą się przejmować. Jednak zdecydowana większość młodych par samodzielnie będzie musiała wszystkim się zająć, a jest się czym zajmować. Trzeba zamówić kapelę weselną, dobrego fotografa, znaleźć suknię ślubną i garnitur.

idź na stronę

Autor: Michael Reinhold
Źródło: http://www.flickr.com
No i najbardziej istotne, to znaczy rezerwacja sali weselnej, na której będzie zorganizowana zabawa. Jeżeli dane miejsce jest popularne, to czasami rezerwacji należy dokonywać znacznie wcześnie, przykładowo niektóre sale weselne w Warszawie są tak obłożone, że mają zaplanowane wesela nawet dwa lata wprzód. Jest to spory kawałek czasu i czasami okazuje się, że w czasie oczekiwania nastąpi rozstanie pady i będzie wolne miejsce. Tego typu ogłoszenia niekiedy się pojawiają i jeśli komuś będzie bardzo zależało na konkretnym miejscu, a zechciałby przyspieszyć datę ślubu, to może z takiej możliwości skorzystać

Wybierając weselną salę trzeba dopasować jej pojemność do ilości zaproszonych weselników. O takim przypadku, że braknie miejsc chyba nie trzeba nawet wspominać, ale jeżeli lokal będzie za duży, to również nie jest dobre, bo uczestnicy przyjęcia mogą się zwyczajnie rozejść i

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

ciężko będzie skupić ich na zabawie. Koniecznie należy sprawdzić, jak przyjęcie jest obsługiwane no i jaka jest jakość jedzenia. Takie sprawy dobrze sprawdzić jeszcze przed decyzją o wyborze dobrej sali.

Jedzenie powinno być nie tylko smaczne, ale również ładnie podawane.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, kliknij ten link – to bez dwóch zdań świetne opracowanie (http://www.noor.pl/) tej sprawy. Koniecznie to przeczytaj!

Przeważnie sale weselne w woj. wielkopolskim wykazują się elastycznością, jeśli będzie chodzić o menu, i raczej nie będzie problemów ze skomponowaniem swoich potraw – więcej informacji. Zanim się zapłaci zaliczkę za salę to warto porozmawiać z kimś, kto niedawno miał okazję uczestniczyć w przyjęciu organizowanym w danym miejscu. Tego typu opinie niezależnych osób są o tyle ważne, że często zwróci uwagę na pewien drobiazgi, które akurat dla narzeczonych mogą mieć większe znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*