Różne wyobrażenie urody

Czynimy, co powinniśmy, ażeby podobać się sobie i mężczyznom. Nie na wszystko posiadamy jednak wpływ, toteż staramy się poprawić swoją urodę, a przede wszystkim uwypuklić pozytywy i ukryć wady.
Gdy facet widzi kobietę po raz pierwszy, szczególnie z dala, w pierwszej chwili zwraca spojrzenie na jej postawę. W najwyższym stopniu podoba się budowa ciała w kształcie klepsydry, z ewidentną talią.

kolorowy make-up

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości kultur ładna, dorodna skóra bez wyprysków i znamion bywa objawem zdrowia i zaświadcza o atrakcyjności i urodzie, a znakomicie symetryczna żeńska buzia zaświadcza o zdrowiu cielesnym. Powiada się, że oczy są zwierciadłem duszy, dlatego panowie z pewnością zwracają na nie ogromną uwagę.

Nie jest tajemnicą, że mężczyznom niezwykle podobają się usta mięsiste, czerwone i miękkie.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany temat, to pod tym odsyłaczem (http://glowspa.pl/infuzja-tlenowa/) odnajdziesz więcej podobnych informacji, które z pewnością będą warte uwagi.

Spore i jędrne wargi odbierają lat, a pomarszczone, zapuszczone i małe niezwykle postarzają. Im są większe i bardziej czerwone, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje także opinia, że niewiasty o małych ustach są chłodne. Zobacz makijażowe triki: makijaż ust.

W oczach facetów urody nadają włosy. Jeśli są gęste i lśniące, mówią mężczyźnie, że ich właścicielka jest zdrowa i wiedzie czynny tryb życia. Poza tym puszyste i długie włosy opinią facetów zaświadczają o kobiecej urodzie. Panowie długie włosy spostrzegą jak akcent kobiecego wdzięku. Z kolei krótkie włosy, mówią o trudnych wprawach życiowych i uczuciowych. Faceci częściej kokietują blondynki, gdyż jasny odcień włosów jest znakiem, że ich właścicielka to subtelna i przychylna postać.

Mężczyzna, jaki odbiera żeński zapach, umie wyciągnąć na jej temat więcej konkluzji aniżeli podejrzewasz. Mężczyźni najbardziej cenią, jak niewiasty skrapiają się perfumami, jakie od nich otrzymały, w ich pojęciu świadczy to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to kwestia względna. Dla jakiegoś osobnika piękna partnerka oznacza zupełnie coś odmiennego niż u drugiego. Wielu facetów jednak jako urodę zauważają wygląd zewnętrzny, ale uroda to także usposobienie. Inteligencja, życzliwość, przyjacielski stosunek do różnych ludzi i troskliwość, to cechy urody, które nagrodzą każdą kobietę.

Jeśli poszukujesz podobnych informacji na omawiany wątek, to również rzuć okiem na usuwanie tatuażu szczecin analogiczne materiały, które podnoszą tę tematykę.

To co może się przydać każdej pani w tym źródle – korektor do twarzy.