Zabawki dostosowane do wieku dziecka

W dzisiejszych czasach panuje błędne przeświadczenie, że im więcej zajęć dodatkowych i bardziej wypełniony czas dziecka, tym większe ma ono szanse na powodzenie w dalszym życiu. Starajmy się jednak zachować rozwagę. Dobrze jest przeznaczyć dziecku czas na spontaniczną zabawę, która pomoże mu przenieść się w świat własnych fantazji. Dla niemowląt idealne okażą się maty i książeczki interaktywne. Ciekawe i mięciutkie skupią uwagę małego odkrywcę na długi czas.

konsola

Autor: mac morrison
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy maluszek podrasta, pojawiają się pierwsze klocki. Niezmiennie wielkim powodzeniem cieszą się klocki Lego i Playmobil – znane i kojarzone przez wszystkich marki.

Klocki Lego Duplo skierowane są dla dzieci pomiędzy pierwszym, a czwartym rokiem życia. Jest to seria poświęcona maluchom właśnie zaczynającym swoją kreatywną przygodę z klockami, w związku z czym wszystkie zestawy składają się z dużych, kolorowych klocków, które pozwalają w prosty sposób kreować dziecięcy świat Lego – kolorowe klocki edukacyjne.

Playmobil to firma z prawie 40 letnimi tradycjami. Zabawa klockami, figurkami Playmobil rozwija wyobraźnię przestrzenną i może być niezwykle wciągająca. Takie kreatywne zabawki pomagają naszym maluchom w poznawaniu barw i rozwijaniu zdolności manualnych.

Kiedy nasze dzieci wyrosną już z nieskomplikowanych zabawek interaktywnych czy pierwszych laptopów edukacyjnych, coraz odważniej sięgają po bardziej rozwiniętą elektronikę.

Zobacz ten użyteczny wpis (http://certificator.eu/pl/certification/certificates/) – opisuje on podobną tematykę i na pewno także Cię zaabsorbuje. Nie czekaj więc i kliknij tutaj!

Dlatego też zdecydowanie częściej proszą rodziców o nowe „zabawki”, np. konsole – konsole. Konsola do gier to rozrywka

konsola

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

nie tylko dla najmłodszych, ale i dorosłych.

Nie możesz doczekać się kolejnych wpisów? Stworzyliśmy dla Ciebie hiperłącze do wpisu, które da Ci szansę, by zaznajomić się z dużą porcją świeżych informacji.

Wszystkie konsole obsługują imponującą ilość tytułów, w które można grać nie tylko za pomocą tradycyjnego pada, lecz też wykrywających ruch kontrolerów. Będąc w posiadaniu gier motoryzacyjnych, możemy zaopatrzyć się w gadżety dodatkowe, na przykład kierownicę czy pedały.

Czy czas spędzony przy konsoli należy traktować jedynie jako beztroską odskocznię? Czy gry to tylko i wyłącznie bezwiedne siedzenie przed telewizorem z padem w dłoni? Nie. Gry wyrabiają zmysł obserwacji i szybkość działania, wyobraźnię przestrzenną. Trenują logiczne myślenie, kojarzenie faktów, umożliwiają aktywne rozładowanie emocji. Po prostu, uczą poprzez zabawę.