Miłość internetowaSprawdź!

Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do najbardziej pożądanych cech, związek z drugą osobą jest niezbędny by być w pełni szczęśliwym? Jak najbardziej! Można indywidualnie osiągać sukcesy, można robić karierę, podróżować w najwspanialsze miejsca.

miłość w internecie

Autor: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl

Ale jeśli nie mamy z kim dzielić tych pięknych chwil z czasem pojawia się uczucie samotności. Nadal najwięcej osób poznaje swojego wybranka w kręgu znajomych.

Niezwykle nam miło, że przeznaczyłeś swój czas, by przeczytać ten artykuł. Jeśli czujesz chęć na więcej, to kliknij stronę i przejdź do następnej witryny.

Ale coraz więcej singli poszukuje bratniej duszy w sieci. Jeszcze nie tak dawno proces poznawania był o wiele wolniejszy. Współcześnie natomiast tempo życia, stres oraz pośpiech, jakie nam towarzyszą w życiu zawodowym i prywatnym, powodują, iż wielu z nas odczuwa wieczny brak czasu i w związku z tym pragnie, aby nawiązywanie kontaktów również przebiegało w szybkim tempie.

Szukanie partnera w sieci, na portalach randkowych w gruncie rzeczy potrafi być szczególnie emocjonujące. To my określamy jakie cechy musi mieć osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, rozmawiać z wieloma osobami, flirtować. To czy przyjaźń zamieni się w coś więcej zależy tylko od nas.

Coraz częściej słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości. Może więc warto poszukać miłości w Anglii? Zanim jednak stworzymy profil na portalach typu: randki Londyn, są nasze nadzieje wobec potencjalnego partnera. Jak możemy zaobserwować, ustawianie wysokiej poprzeczki z reguły mija się z celem, gdyż miłość jest ślepa, ale plan posiadać warto. Podając swoje pasje czy oczekiwania wobec życia mamy ułatwione zadanie.

randka w realu

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jesteśmy spokojnymi osobami i zależy nam na poważnym związku zapewne nie dogadamy się z wiecznym balangowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien wykazać jego wymarzony ukochany, dlatego należy przeglądać profile pod tym kątem.
Nie bójmy się portali randkowych. Kto wie, może po drugiej stronie monitora czeka osoba, z którą połączy nas coś więcej niż tylko „wymiana zdań w formie pisemnej”. Należy więc poznawać, szukać, a uczucie do nas przyjdzie.