W jaki sposób pozbyć się blizn?

Uszkodzenia ciała po operacji, zabieg chirurgiczny, a nawet nadwaga są w stanie pozostawić na skórze szpecące ślady. Niekiedy, stają się mniej widoczne, ale szansy na pozbycie się nie ma. Wielkim problemem jest narastanie w miejscu blizny nieprawidłowej tkanki, tworzącej nieestetyczne zgrubienia. Proces ten może nastąpić nawet kilka tygodni po zabliźnieni się rany. Gdy nie chcemy do tego nie dopuścić, powinniśmy jak najszybciej reagować. Ponieważ dobry wygląd dotyczy nie tylko ciała, lecz i duszy.

Żyjemy w kulcie młodości, toteż wszyscy chcemy zachwycać wyglądem. Służy to nie tylko ogólnej satysfakcji, ale również zdobyciu lepszej pracy, utrzymaniu stanowiska czy kontaktów towarzyskich.

Najlepsze rezultaty zapewnia nam obecnie me http://www.dermamed.com.pl/na . Zabiegi, które opierają się na poprawie wyglądu skóry, to dla wielu życiowe marzenie. Wyjątkowo skutecznie, nawet w przypadku grubych blizn działa światło lasera. Usuwa również blizny potrądzikowe i rozstępy. Laser „wypala” w miejscu blizny setki maleńkich otworów, co mocno stymuluje skórę do http://www.dermamed.com.pl/blizny/zy użyciu lasera jesteśmy w stanie także usunąć nieestetyczne, często narażone na podrażnienia pieprzyki. Gdy zmiany dotyczą małych pieprzyków, w chwilę po zabiegu nie ma nie występują żadne ślady. Jeżeli pieprzyki mają większe rozmiary, na efekt trzeba będzie trochę poczekać, do momentu aż zniknie rumień.

Znaczna część osób nie ma możliwości, by pozwolić sobie na długą rekonwalescencję po operacji, toteż decydują się na laserowe usuwanie blizn laserem frakcyjnym CO2, po którego zastosowaniu rekonwalescencja wynosi ok tydzień czasu.

wkrótce po wizycie pacjent odczuwa przypominające te po intensywnym opalaniu. Przez 5 – 7 dni po po wizycie u specjalisty wskazane jest używanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi oraz stronienie od sauny, gorących kąpieli.
Tempo życia odrzuca długą rekonwalescencję, więc przyszłość chirurgii plastycznej leży w laserowych zabiegach, powtarzanych nawet co 1,5 roku, które nie wyłączają z życia zawodowego na dłużej niż parę dni.