Jedna z największych tajemnic naszych czasów, jaką jest zawartość damskich torebek.

Torebka damska od wieków pozostaje wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest niczym jaskinia która skrywa pełne tajemnic przedmioty, o których istnieniu będzie jedynie wiedzieć wtajemniczona kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed resztą domowników.

zobacz

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od wielkości takiej torebki i stylu właścicielki, zawartość waha się od kilkunastu elementów do nawet kilkudziesięciu. W prostej wersji można znaleźć tam jedynie najpotrzebniejsze przedmioty, czyli komplet dokumentów, telefon komórkowy, klucze do mieszkania, portfel z pieniędzmi, słoneczne okulary, jednorazowe chusteczki, balsam do rąk, błyszczyk do ust, niewielkie lustereczko, niewielki grzebyk oraz rzecz jasna para rajstop na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notatnik z długopisem, miniaturową parasolkę, gumy miętowe, komplet pilniczków do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, zestaw nici z małą igiełką, tabletki od bólu głowy i sporo innych akcesoriów.

To wszystko niewiele znaczy w porównaniu do hitu ostatniego czasu, który powalił kobiety na kolana. I to niestety dosłownie, bo z powodu ciężaru, który muszą nosić. Cudem tym są damskie torby na zakupy. Ta niewinnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić.

Czy wiesz, gdzie również można przeczytać analogiczne wiadomości? Jeśli nie, to wejdź na ten odnośnik i zerknij na treść (https://www.rajsoczewek.pl/etui-na-okulary) opublikowanego w tamtym miejscu materiału.

Nie będzie to pusta siatka, którą wypełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przyjściu do mieszkania. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do jakiej można jeszcze spakować mniejsze sprawunki. I tu zaczyna się zabawa. W zasadzie nie sposób wymienić zawartości takich torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu znajdzie się tam dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno lecz nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka.

Kliknij ten link i sprawdź tu testy na prawo jazdy dodatkowe informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaintrygują, zatem nie czekaj zbyt długo:)

Młode damy będą się chwalić paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i na przykład okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie ustępują na krok, chowając w czeluściach pudry, szminki, stare fotografie oraz tabliczkę czekolady dla wnuka.