Jedna z największych tajemnic naszych czasów, jaką jest zawartość damskich torebek.

Torebka damska od wieków pozostaje wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest niczym jaskinia która skrywa pełne tajemnic przedmioty, o których istnieniu będzie jedynie wiedzieć wtajemniczona kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed resztą domowników.

zobacz

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od wielkości takiej torebki i stylu właścicielki, zawartość waha się od kilkunastu elementów do nawet kilkudziesięciu. W prostej wersji można znaleźć tam jedynie najpotrzebniejsze przedmioty, czyli komplet dokumentów, telefon komórkowy, klucze do mieszkania, portfel z pieniędzmi, słoneczne okulary, jednorazowe chusteczki, balsam do rąk, błyszczyk do ust, niewielkie lustereczko, niewielki grzebyk oraz rzecz jasna para rajstop na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notatnik z długopisem, miniaturową parasolkę, gumy miętowe, komplet pilniczków do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, zestaw nici z małą igiełką, tabletki od bólu głowy i sporo innych akcesoriów.

To wszystko niewiele znaczy w porównaniu do hitu ostatniego czasu, który powalił kobiety na kolana. I to niestety dosłownie, bo z powodu ciężaru, który muszą nosić. Cudem tym są damskie torby na zakupy. Ta niewinnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. Nie będzie to pusta siatka, którą wypełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przyjściu do mieszkania. Wręcz przeciwnie, to klasyczna torebka, do jakiej można jeszcze spakować mniejsze sprawunki. I tu zaczyna się zabawa. W zasadzie nie sposób wymienić zawartości takich torebek, gdyż zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu znajdzie się tam dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy noszą zestaw pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno lecz nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka.

Kliknij ten link i sprawdź tu testy na prawo jazdy dodatkowe informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaintrygują, zatem nie czekaj zbyt długo:)

Młode damy będą się chwalić paczką papierosów, zużytymi biletami z kręgielni, puszką energetyka i na przykład okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie ustępują na krok, chowając w czeluściach pudry, szminki, stare fotografie oraz tabliczkę czekolady dla wnuka.