Posiadanie potomstwa wydaje się być najpiękniejszym doświadczeniem w życiu niejednego człowieka

Ludzie, którzy świadomie podejmują decyzję o rodzicielstwie, będą najszczęśliwszymi osobami na naszej planecie.
Dzieci to najpiękniejszy dar w życiu dla każdego dorosłego.

dzieci

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com

smoczki

Autor: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Uwielbiamy nasze maleńkie kruszynki o wiele wcześniej, niż pojawią się na świecie. Już podczas ciąży mówimy do nich w brzuchu, ponieważ dokazano, że ma to spory wpływ na ich rozwój i spokój. Puszczamy im ulubioną muzykę oraz czytamy bajeczki. Po porodzie dbamy o nasze cudo przez cały czas. Mimo ogromnego zmęczenia i nieprzespanych nocy nie zamienilibyśmy się z nikim za żadne skarby, ponieważ nasz brzdąc skradł nasze serce w pierwszej minuty. Brzdąc jest później naszym skarbem przez całe życie. Chcemy, by zdrowo się odżywiał i porządnie uczył. Chcemy go wychować na mądrego człowieka, dlatego swoim przykładem pokazujemy, co to uczciwość i szacunek do drugiego człowieka. Chcemy też, żeby jego ubranka były uszyte z dobrej jakości tkanin.

Cały czas masz duże problemy z wyszukaniem ciekawej oferty? Nie martw się – sprawdź te propozycje (https://www.horyzont.net.pl/aktywne-wycieczki-szkolne/), one z pewnością Cię nie rozczarują.

Nie kupujemy azjatyckich produktów. To samo tyczy się zabawek. Drobiazgowo weryfikujemy państwo pochodzenia (najlepiej byłoby, jeżeli byłyby wykonane w Unii Europejskiej) i wiek smyka, dla którego przeznaczono zabawkę. Dobrze byłoby, byśmy ograniczyli liczbę kiepskich zabawek na rzecz bardziej kosztownych, ale rozwijających umysł oraz wyobraźnię. Mądre zabawki są teraz szalenie popularne.

Naukowcy dowiedli, że z zabawkami lepiej iść w jakość, a nie ilość. Wtedy berbeć będzie mądrzejszy. Nie zapominajmy także o tym, by od samego początku czytać mu książeczki.