Wyprawka noworodka, innymi słowy przedmioty o których nie można zapomnieć spodziewając się malucha

Firma Phillips Avent to godziwej jakości produkty dla niemowląt tudzież matek karmiących. Produkowane w Wielkiej Brytanii od 1984 przez koncern Philips Group. Szanowane przez mamy na całym świecie laktatory Avent, podgrzewacze do butelek, butelki, smoczki, sterylizatory, komplety startowe i kubki. Phillips Avent pomaga karmienie oferując pożyteczne osłonki na piersi, muszle laktacyjne, naczynia Avent do przechowywania pokarmu oraz wkładki laktacyjne.

niemowlak ze smoczkiem

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com
Skupiając się na smoczkach, wytłumaczymy po krotce smoczki Avent (polecane przez matki). Ortodontyczne, delikatne i symetryczne smoczki opracowano z dbałością o prawdziwy rozwój podniebienia, zębów i dziąseł potomka, nawet kiedy smoczek obróci się w buzi. Sześć dziurek w tarczy zapobiega gromadzeniu się śliny i zmniejszają ryzyko podrażnienia skóry, co powiększa komfort dziecka . Smoczek zawiera osłonkę ochronną na zatrzask, dzięki czemu utrzymany jest w czystości i nie wymaga dodatkowego opakowania. Wszystkie smoczki Philips AVENT są wykonane z bezwonnego silikonu, nie mają posmaku ani zapachu, przez co dziecko chętniej je przyjmie.

Firma Avent to także akcesoria dla dzieci. Jednym z nich jest kubek niekapek. Idealny dla wzrastających maluchów. Zapewnia dziecku naukę samodzielnego spożycia bez mętliku. W następstwie kontaktu z ustami uaktywniany jest niespotykany zawór przeciwdziałający rozlewaniu. Zapewnia on picie z dowolnego miejsca wokół granicy kubka – w podobny sposób jak kubki dla dorosłych. Bezproblemowa nauka samodzielnego picia: bez ustnika jak również słomki, specjalny zawór zapobiegający rozlewaniu uaktywniany ustami zawór inspiruje do samodzielnego picia.

Zawór o błyskawicznym wypływie umożliwia wygodne picie, idealny dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na omawiany temat, polecam przeczytać (http://www.visaandwork.com/legalizacja-pobytu-w-polsce) nas, a na pewno przeczytasz interesujące fakty.

Ochronna higieniczna przykrywka sprawia, że kubek jest wiecznie czysty, a uchwyty do nauki picia udostępniają dziecku trzymanie kubka. Chcąc umożliwić maluchowi wszystko co najlepsze i na najwyższym poziomie zalecamy zainteresować się ofertą przedstawioną przez firmę Phillips Avent. Postać materiałów i długi okres użytkowania tych elementów, powoduje to, że powinno się w nie zainwestować.