Dron na wesele, a więc jak zagwarantować sobie niezwykłe ujęcia

Ślub to niezmiernie znaczące wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi wejdą na wspólną drogę życia. Nawet jeżeli już od pewnego czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają całkowicie nowy etap, toteż warto jest utrwalić tę chwilę wynajmując kompetentnego fotografa. W aktualnych czasach na wszelakiego typu uroczystościach, w tym na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na robienie niezwykłych ujęć, które będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci i wnuków.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com

Na wskazanym dronie można ulokować dowolny aparat, chyba że jest to całkowity zestaw, nie wymagający osobnego aparatu. Jeżeli nie, zweryfikujmy, jakim sprzętem dysponuje interesujący nas fotograf oraz czy będzie mógł z jego pomocą zrobić rzeczywiście wysokiej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii świetnie nadaje się GoPro Hero+ LCD (sprawdź http://www.gohero.pl/GoPro-Hero-LCD). Zapewnia nie tylko fantastyczną jakość zdjęć, ale również pozwala na wykonywanie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para planuje nietuzinkowe fotografie z sesji po ślubie. Wracając do najistotniejszego tematu, jakim są drony, należy wspomnieć o ich prostej obsłudze oraz możliwości wykonania zdjęć z kompletnie innej perspektywy, niż dotychczas to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to ewentualność uchwycenia wszystkich gości, kościoła lub sali, w której organizujemy uroczystość. Takie zdjęcia niewątpliwie będą przepięknie wyglądać w ślubnym albumie, jaki później można podarować rodzicom, aby oni także mogli cieszyć się wspomnieniami z dnia ślubu swojego dziecka. Aby wyszukać odpowiedniego fotografa na ten dzień, spytaj znajomych, którzy mają już ślub czy nie mają nikogo do polecenia. Można również poszukać renomowanych fotografów na portalach. Zanim zatelefonujesz, by zapytać o wolny termin, wejdź do galerii fotografii. W tym miejscu znakomicie zorientujesz się czy jakość zdjęć i metoda ujmowania Młodych odpowiada twoim oczekiwaniom. Każdy bowiem ma inny styl oraz inne techniki pracy. Co prawda we wszystkim można się dogadać, jednakże najlepiej jest, gdy już na początku zachwycimy się pracą fotografa, którego zamierzamy nająć.

Jeżeli w związku z powyższym i ty chciałbyś mieć piękną pamiątkę, zdecyduj się na dron z kamerą (specyfikacja http://www.gohero.pl/drony-uav). Fotografie, jakie dzięki niemu uzyskasz, na pewno nie rozczarują twoich oczekiwań, ale spowodują, że będziesz z uśmiechem przypominać sobie ten wspaniały dzień.