Dogłębne oczyszczanie cery twarzy

Gruntowne i systematyczne oczyszczanie skóry twarzy to podstawa prawidłowej pielęgnacji, jaka jest znacząca niezależnie od wieku, lub rodzaju cery. Jest nader istotne, żeby każdego wieczoru skóra została gruntownie oczyszczona. Tylko w pełni oczyszczona cera jest w stanie efektywnie przyswajać i wchłonąć nakładane w dalszej kolejności wyroby pielęgnacyjne. Dobrze oczyszczona z wszelkich pozostałości makijażu skóra, to także mniejsze możliwości na wypryski.

cera twarzy

Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com
Z wyjątkiem samej strategii oczyszczania skóry, ważny jest dobór odpowiedniego środka myjącego, jaki powinien być dopasowany do potrzeb i typu cery np. bioliq clean żel. Bez względu na gatunek cery, nawet w przypadku skóry tłustej, idealny specyfik myjący winien być zawsze łagodny i nie musi zostawiać cery bardzo ściągniętej i wysuszonej. Znakomite oczyszczanie skóry nie polega na całkowitym odtłuszczeniu skóry i silnym wysuszeniu, lecz na jak najdokładniejszym wymyciu zabrudzeń i makijażu, przy minimalnym osłabieniu normalnej bariery lipidowej skóry. Idealnie oczyszczona skóra nie powinna nosić resztek makijażu. Jeżeli rankiem budzimy się z ciemnymi obwódkami pod oczami będącymi śladami po tuszu do rzęs i kredkach do oczu, to znak, że stosowana procedura oczyszczania i demakijażu skóry nie jest w pełni wystarczająca i efektywna. Przyjemny bioliq clean żel do mycia buzi skutecznie oczyszcza skórę twarzy z jakichkolwiek zanieczyszczeń a dzięki kompozycji olejku babassu bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje cerę pozostawiając ją jedwabistą w dotyku. Masaż (masaż tajski Katowice) miękką, silikonową nakładką także dokładnie oczyszcza skórę, zapewniając rezultat delikatnego peelingu i złuszczenia naskórka, dzięki czemu wspomaga wykluczać jakiekolwiek niedoskonałości. Cera staje się świeża i rozświetlona, a jej budowa staje się wygładzona. Żel nie zawiera mydła, dzięki czemu jest również zaplanowany do cery wrażliwej. Kliknij tutaj: .

Bioliq clean żel posiada przyjemny, łagodny zapach. Nie pieni się w trakcie mycia, dopiero w toku spłukiwania robi się łagodna piana. Szczoteczka (zobacz także –urządzenie do pielęgnacji twarzy) jest miękka, należycie wyprofilowana, a mycie jest uspokajającym masażem.