Nie chcesz zwyczajnego ślubu? Oto coś dla Ciebie!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo huczne imprezy weselne, były tradycyjne zabawy, był zespół, przybyła rodzina z najbardziej oddalonych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i krewni, jakich nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Udajesz, że nie słyszysz, bo co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak wszyscy.

Fantazjujesz

śluby i wesela za granicą

Autor: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

o niezapomnianej uroczystości, na której nie będzie disco polo, bez odległej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych dziwnych zabaw, które kojarzą ci się tak nieprzyjemnie. Nie chcesz tradycyjnego wesela, bo obawiasz się, iż będzie to wszystko prezentować się jak w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Boisz się, że będą jakieś bijatyki, zaczną się nieporozumienia, że procenty uderzą do głowy i zaczną się dziać niespodziewane wypadki. Z drugiej strony myślisz, przecież to mój ślub, moje szczęście, czy powinnam się nim dzielić z całą, nawet nieznaną częścią rodziny. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przyjdą i wyjadą.

W zgodzie z tym postanowieniem rozpoczynasz szukać czegoś zupełnie innego, myślisz, jakby to było, jakbym nie zrobiła wesela, w zamian za toodnaleźć jakiś kościółek na końcu świata… Nagle czujesz przypływ olśnienia, słyszałaś o tym, czytałaś parę miesięcy temu, że można wziąć ślub za granicą kraju. Zafascynowana tą myślą siadasz do komputera i sprawdzasz informacji, jak to wygląda i czy w ogóle jest taka możliwość?

Już po chwili widzisz efekty, odnajdujesz firmy, które planują tego typu śluby, do wielu państw na świecie.

Potrzebna jest Ci interesująca informacja (http://taniawodka.pl/home/cennik-wino/) pewnego artykułu? Pewnie pragnąłbyś zaczerpnąć faktów, które zawarliśmy na kolejnej witrynie. Namawiamy!

A cennik, w zależności czy pragniesz mieć ślub w Europie czy bardziej w jakimś egzotycznym kraju to ceny się różnią. Dzwonisz do jednej z firm (sprawdź ten adres), ażeby dowiedzieć się więcej i zyskać przybliżoną cenę. Informacje, jakie uzyskujesz są zdecydowanie zadowalające, na sto procent bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jeszcze zostaną ci oszczędności na podróż poślubną!

Teraz jedynie poinformuj najbliższą rodzinę o podroży za granicę, zdecydowanie się ucieszą z twojego szczęścia. Na pewno również będą zachwyceni, że lecą razem z wami!