Wybieramy najlepsze pieluszki dla dziecka

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozkłada się przeszło 300 lat! Jeśli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielorazowego użytkowania, ale troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozkładają się znacznie krócej, a w środku w zamian żelowego napełnienia posiadają wkład z ligniny. To rozwiązanie zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla cery brzdąca. Każdy rodzic wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest ogromnie potrzebna, czy też wprost nieodzowna.

http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Źródło: http://www.wielorazowepieluszki.pl/

Tuż po narodzinach w szpitalu, w żłobku, na wczasach. A po użyciu pieluszki trzeba po prostu usunąć do śmietnika. Czyli zdrowie, ekologia i luksus w jednym. Jednorazowe pieluszki ekologiczne dostępne w sklepie to dobra opcja dla wziętych jednorazówek. Zrealizowane są z przyjaznych środowisku i potomkowi tkanin. Fragment chłonny pieluszki ekologicznej częstokroć sporządzona jest z bawełny, kukurydzy bądź celulozy. Nie uczulają, nie wywołują infekcji i, co nadzwyczaj ważne dla eko-rodziców – nie rozkładają się przez setki lat. Większość z nich ulega kompletnej biodegradacji. Od niedawna także na rynku polskim jest możliwość nabyć pieluszki ekologiczne jednorazowe (zobaczysz tutaj). Jedni rodzice nabywają je ze względów ekologicznych, rozumując, że mają one mniejszy wpływ na środowisko (-> przeczytaj na stronie) naturalne, pozostali zaś ze względu na stan zdrowia malucha. Większa część pieluszek ekologicznych jest polecana nawet dla dzieci o wysokich podatnościach uczuleniowych.

Otulacze wełniane sporządzone z prawdziwej, delikatnej i miłej w dotyku wełny 100%. Przeznaczony jest dla najbardziej delikatnej i miłej skóry malucha. Otulacz wełniany jest delikatny i przepuszcza powietrze, dzięki czemu prędko wysycha i jest zawsze szybko gotowy do ponownego użytku. Jego specjalnie opracowany styl powoduje, że pasuje na najmniejsze niemowlęta. Otulacz wełniany stosujemy jako naturalny izolacja od wilgotności. Ubieramy go na pieluszkę składaną, kształtowaną lub stosujemy z kieszonką dopinaną.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się większą ilość wiadomości na ten wątek, to użyj źródła, na której odnajdziesz zbliżone informacje – śmiało kliknij ten link.

Otulacze stworzone są z mięciutkiej, cienkiej wełny i wystarcza na pełny czas pieluchowania.