Jak przedłużyć włosy – Wszystko o prostowaniu włosów – Sprawdź!

Kobieta co chwila zmieniają zdanie, wszyscy dobrze o tym wiedzą. Stąd też jeżeli któraś pójdzie do fryzjera i opuści salon w pięknych blond puklach, nie powinien nas zdziwić fakt, że za niecałe dwa tygodnie pojawi się w kruczoczarnych włosach na jakiejś imprezie. Tak to już jest z płcią piękną, ciężko im podjąć decyzję, co do koloru, nie wspominając już o długości.

Kobiety zapuszczają włosy jedynie po to, żeby później radykalnie cięcia, a później myślą tylko nad tym jak przedłużyć włosy? Jeśli chodzi o przedłużenie włosów to metody przedłużania włosów są różne. Możemy kupić tresek różnego typu, które dadzą możliwość samodzielnego przedłużenie włosów. Jednak można również iść do fryzjera, w zależności od salonu zostaną nam przedstawione różnego rodzaju sposoby przedłużania włosów. Fryzjer dobierze najlepszą metodę do naszych włosów, być może będą to ringi, albo keratynowo ((poznaj więcej)) lub być może metodą clip on/off.

Dłuższe włosy w kilka chwilSpore grono kobiet chce mieć długie włosy. Obecnie fryzjerzy są w stanie stanąć na wysokości zadania, bo profesjonalne przedłużanie włosów w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego kłopotu. W dodatku nie trzeba tak naprawdę nawet chodzić do fryzjera – , jeśli zależy nam na krótkotrwałej zmianie. Starczy, że zakupimy koński ogon pasujący do odcienia naszych włosów i na wieczór lub na cały dzień mamy dłuższe włosy. Sposoby przedłużania włosów w salonach fryzjerskich są o wiele bardziej skomplikowane niż domowe metody. Fryzjerzy zajmujący się przedłużaniem włosów doradzą nam, jaka metoda sposób będzie najbardziej odpowiedni dla naszych włosów. Mimo to musimy pamiętać, że jeśli chcemy mieć piękne, długie włosy na stałe to najlepszym rozwiązaniem jest zapuszczanie włosów. Oczywiście dobrze jest chodzić do fryzjera i podcinać końcówki, bo zdrowe włosy to brak rozdwojonych końcówek. Nie można po prostu przez rok nie chodzić do fryzjera i mieć nadzieję na to, że włosy po prostu nam pięknie urosną. Podcinanie końcówek u fryzjera co najmniej raz na trzy miesiące są koniecznością.

Dzięki temu będziemy mieli ładne włosy niezależnie od ich długości. Jeżeli chcemy by włosy rosły szybciej musimy dbać o odpowiednią dietę i właściwą pielęgnację, każdego dnia, czyli szczotkowanie i dobór odpowiednich szampony, wcierki oraz poszukiwać odżywek, które będą wspierały porost włosa – . Warto jest również poszukać suplementów diety i pomyśleć o urządzeniu do masażu skóry głowy, które ma za zadanie pobudzić cebulki włosów, co przyspiesza ich wzrost.