Markowe, nowoczesne zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne to ważny element każdego ślubu i wesela. Zaproszenie weselne powiadamia gości o miejscu i dacie ślubu oraz przyjęcia weselnego. Z pewnością powinniśmy zadbać o to, by zaproszenie na ślub było szykowne i ładne.

zaproszenia

Autor: Alexandra E Rust
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna nie powinnyśmy wybierać najdroższych zaproszeń – nie każdy chce i może wydać na zaproszenia ślubne kilkaset złotych. Mnogość przedsiębiorstw oferuje jednak stylowe zaproszenia ślubne w dogodnych cenach. Estetyczne zaproszenie papeteria weselna weselne zdołamy nabyć nawet za 1zł! Pożądane byłoby zapoznać się z ofertą sklepów internetowych, jakie oferują zaproszenia weselne. Asortyment jest istotnie bogaty, wobec tego na pewno odszukamy zaproszenie, które będzie nam się podobać i zrealizuje nasze oczekiwania.

Na tej stronie jest dużo praktycznych wiadomości, jednak szybko przeczytaj też inne szczegóły w linku (http://www.zeccoro.pl/zlote-zawieszki). One również są bez wątpliwości warte zainteresowania.

Jeżeli posiadamy już wybrany motyw kolorystyczny naszego wesela, to należałoby wybrać zaproszenia w takim samym odcieniu. Na pewno zrobi to znaczne wrażenie na naszych gościach.

Sprawdź mój blog: .

Zaproszenie na ślub

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com

Prócz ważkich wiadomości dotyczących miejsca i czasu zaślubin oraz uroczystości weselnej, na zaproszeniu Młodzi nieraz umieszczają różnorodne wierszyki, które zachęcają do tego, by goście zamiast kwiatów dostarczyli przykładowo wino, interesującą książkę albo coś słodkiego, natomiast zamiast podarków – przekazali pieniążka do koperty. Takie wierszyki są dzisiaj ogromnie modne i umieszczenie ich na zaproszeniu nie jest czymś niestosownym. Dzięki temu wolno uniknąć nietrafionych upominków czy masy kwiatów, które prędko więdną. Goście nie muszą też zastanawiać się nad doborem prezentu ślubnego.

Przenieś się tutaj: .

Kiedy kupimy zaproszenia weselne, pomnijmy też o ich wcześniejszym wysłaniu do gości. Zaproszenia na ślub wypada posłać choć 3 miesiące wcześniej. Będziemy posiadali pełne przekonanie, iż wysłane zaproszenia dotrą na czas, a goście będą mieli jeszcze niemało czasu na potwierdzenie swej obecności. Nie powinno się posyłać zaproszeń na ostatnią chwilę, bo masa osób może wtedy po prostu nie przyjść. Jeżeli zaproszeń nie dajemy osobiście, lecz wysyłamy je przykładowo pocztą, wtenczas pamiętajmy o tym, aby takie zaproszenie wysyłać listem poleconym – dzięki temu nie zaginie ono na poczcie.