Rolety w dekoracji wnętrz. Ładne i funkcjonalne.

Wielka Rafa Koralowa lub Wieża Eiffla na wyciągnięcie ręki? Czy to możliwe bez drogich wycieczek,
lotów samolotem, kontroli na lotniskach i innych uciążliwych spraw? Jeżeli wystarcza nam jedynie krajobraz, bez dotykania, to jak najbardziej!

Dzięk

rolety

Autor: Vince M
Źródło: http://www.flickr.com

i roletom kolejnej generacji możemy dotrzeć w każde miejsce na Ziemi, zamienić ponury obraz świata za oknem i poprawić sobie humor ukochanym zdjęciem. Często widoki roztaczające się za oknami nie są zachwycające, wręcz potrafią przygnębić – dzięki nowym roletom każdy ma możliwość zamienić go na krajobraz, o jakim śni. Reprodukcje sławnych i kosztownych obrazów to banał, wszak sztuką możemy się bawić, łamać dzięki niej konwencje. Rolety z ulubioną reprodukcją mogą stanowić atrakcyjne uzupełnienie wnętrza, a nawet jego spektakularne ożywienie. A przy tym nic nie stracą, ze swej funkcjonalności. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Zamiast ośnieżonych szczytów, czy przyrodniczej egzotyki wybierzmy zaskakujący element spójny kolorystycznie z wystrojem pokoju – dekoracje okien to wszak istotny element wchodzący w skład aranżacji całego wnętrza. Rolety mogą stanowić jedynie dekorację, czy też pełnić rolę pierwszoplanową skupiając na sobie uwagę przyjaciół.

Jeżeli zainteresował Cię opublikowany w tym miejscu tekst, śmiało przeczytaj ponadto towarzyszące informacje (https://www.mammamed.pl/) – one również są warte zainteresowania.

Wszystko zależy od naszego wyboru, ponieważ różnorodność mechanizmów zwijających oraz możliwość zastosowania tkanin o różnym poziomie przepuszczalności promieni świetlnych pozwala na wymagane dostrojenie rolet do pokoju i gustu gospodarzy, niezależnie od umiejscowienia okna. Zdarzyć się może, że goście pomylą naszą roletę z wyszukanym obrazem. Pierwsze promyki słońca nie zawsze są chętnie widziane… Rolety dające 100% zacienienie wnętrza sprawdzą się wybornie w sypialniach oraz innych pomieszczeniach, które musimy ochronić przed nadmiarem światła zewnętrznego, głównie pokoje od wschodniej strony domu

pokój dziecka

Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com

.

Niezwykle korzystne funkcje spełnią fotorolety dziecięce w pokoju naszych maleństw, zobacz: . Dla małych mężczyzn znakomicie sprawdzą się kompozycje z ulubionymi autami lub z postaciami z książek, które przeniosą małych wojowników w świat bohaterów, smoków lub wyścigów. Dziewczynki kochają się w księżniczkach, misiach pluszowych, kwiatach – na roletach można umieścić
praktycznie każdy wzór, który zmieni pokój w komnatę damy albo w krainę czarów i baśni. Aby odświeżyć szare pomieszczenie nie trzeba przeprowadzać kosztownego malowania ścian, założenie rolet z ulubioną grafiką na pewno wystarczy. Dzięki temu, nawet z pomieszczenia na samym szczycie bloku można się teleportować myślami do wnętrza dzikiej puszczy albo nad brzeg oceanu.