Rolety w dekoracji wnętrz. Ładne i funkcjonalne.

Wielka Rafa Koralowa lub Wieża Eiffla na wyciągnięcie ręki? Czy to możliwe bez drogich wycieczek,
lotów samolotem, kontroli na lotniskach i innych uciążliwych spraw? Jeżeli wystarcza nam jedynie krajobraz, bez dotykania, to jak najbardziej!

Dzięk

rolety

Autor: Vince M
Źródło: http://www.flickr.com

i roletom kolejnej generacji możemy dotrzeć w każde miejsce na Ziemi, zamienić ponury obraz świata za oknem i poprawić sobie humor ukochanym zdjęciem. Często widoki roztaczające się za oknami nie są zachwycające, wręcz potrafią przygnębić – dzięki nowym roletom każdy ma możliwość zamienić go na krajobraz, o jakim śni. Reprodukcje sławnych i kosztownych obrazów to banał, wszak sztuką możemy się bawić, łamać dzięki niej konwencje. Rolety z ulubioną reprodukcją mogą stanowić atrakcyjne uzupełnienie wnętrza, a nawet jego spektakularne ożywienie. A przy tym nic nie stracą, ze swej funkcjonalności. Każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Zamiast ośnieżonych szczytów, czy przyrodniczej egzotyki wybierzmy zaskakujący element spójny kolorystycznie z wystrojem pokoju – dekoracje okien to wszak istotny element wchodzący w skład aranżacji całego wnętrza. Rolety mogą stanowić jedynie dekorację, czy też pełnić rolę pierwszoplanową skupiając na sobie uwagę przyjaciół.

Jeżeli zainteresował Cię opublikowany w tym miejscu tekst, śmiało przeczytaj ponadto towarzyszące informacje (https://www.mammamed.pl/) – one również są warte zainteresowania.

Wszystko zależy od naszego wyboru, ponieważ różnorodność mechanizmów zwijających oraz możliwość zastosowania tkanin o różnym poziomie przepuszczalności promieni świetlnych pozwala na wymagane dostrojenie rolet do pokoju i gustu gospodarzy, niezależnie od umiejscowienia okna. Zdarzyć się może, że goście pomylą naszą roletę z wyszukanym obrazem. Pierwsze promyki słońca nie zawsze są chętnie widziane… Rolety dające 100% zacienienie wnętrza sprawdzą się wybornie w sypialniach oraz innych pomieszczeniach, które musimy ochronić przed nadmiarem światła zewnętrznego, głównie pokoje od wschodniej strony domu

pokój dziecka

Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com

.

Niezwykle korzystne funkcje spełnią fotorolety dziecięce w pokoju naszych maleństw, zobacz: . Dla małych mężczyzn znakomicie sprawdzą się kompozycje z ulubionymi autami lub z postaciami z książek, które przeniosą małych wojowników w świat bohaterów, smoków lub wyścigów. Dziewczynki kochają się w księżniczkach, misiach pluszowych, kwiatach – na roletach można umieścić
praktycznie każdy wzór, który zmieni pokój w komnatę damy albo w krainę czarów i baśni. Aby odświeżyć szare pomieszczenie nie trzeba przeprowadzać kosztownego malowania ścian, założenie rolet z ulubioną grafiką na pewno wystarczy. Dzięki temu, nawet z pomieszczenia na samym szczycie bloku można się teleportować myślami do wnętrza dzikiej puszczy albo nad brzeg oceanu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*