Gdzie i kiedy zjeść w przystępnej cenie oraz smacznie? Przeglądamy ofertę kulinarną

SMACZNIE I TANIO

Ostatnimi czasy wszyscy jesteśmy bardzo wygodniccy. Kiedy nie chce nam się robić obiadu po prostu sięgamy po telefon i zmawiamy kebab. Sporo osób się skrzywi i stwierdzi, że to niezdrowe. Prawda jest jednak taka, że zjedzenie kebaba raz na jakiś czas jest lepsze niż codzienne podjadanie słodyczy. W dodatku można kupić samo mięso dodawane do kebaba i i na szybko przygotować do niego np. ryż i mamy przepyszne jedzonko. W dzisiejszych czasach, gdy liczy się każda chwila, np. w drodze powrotnej do domu możemy zajść do miejsca, gdzie robione są kebaby. Można wziąć jedzenie na wynos, lub usiąść i zjeść na miejscu to pyszne danie.

Pizza

Autor: Davis Staedtler
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy jesteśmy w nieznanej nam miejscowości, kiedy jesteśmy głodni powinniśmy postawić na hamburgery. W Szczecinie jest wiele miejsc, w których można zjeść dobry kebab (restauracja orientalna) – kliknij. Będąc w tej miejscowości na pewno nie pożałujemy, że wrzuciliśmy na ząb coś dobrego i niedrogiego.

COŚ NA ZĄB

Mówi się, że jedzenie fast foodów jest niezdrowe. Jednak ta teoria jest raczej związana z tymi, którzy po tego typu jedzenie sięgają każdego dnia. Raz na jakiś czas fast food nikomu nie zaszkodził. W Szczecinie jest sporo miejsc, w których można zjeść coś szybko i tanio. W dodatku jedzenie tam przyrządzane jest dobre i świeże. Czemu mamy każdego dnia w domu po dwie godziny i pichcić obiad, którego same nie zjemy, bo po czasie jaki spędziłyśmy w kuchni nad garami nie chce nam się nawet jeść, mąż się spóźnia, więc je odgrzewane kotlety, które nie mają już odpowiedniego smaku, a dziecko akurat nie ma czasu na obiad, bo ma coś ważniejszego do zrobienia.

Restauracja włoska

Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrze jest wtedy pomyśleć o fast foodzie – zerknij tutaj. Wracając z pracy można zahaczyć o któreś miejsce z tego typu jedzeniem i kupić trzy dania dla każdego członka rodziny.

Jeśli prezentowany temat Cię zaintrygował, sprawdź koniecznie ten świetny link – znajdziesz w tym miejscu dużo przydatnych informacji.

Swoją zjeść, gdy tylko wrócimy do domu, a mąż i dzieci niech skorzystają z mikrofalówki jak wrócą, albo jak zrobią się głodni. Nie przejmujmy się, że jeden raz w tygodniu dziecko zamiast obiadu z dwóch dań zje zapiekankę lub kebab. Jeżeli nie stanie się to codziennością to na pewno będzie to miła zmiana dla wszystkich. Jeśli raz w tygodniu stawiamy na fast foody to pamiętajmy o tym by nasze dziecko w inne dni tygodnia jadło zdrowo i nie zajadała się byle czym.