Produkty firmy AVON – czemu powinno się na nie zwrócić uwagę?

Kosmetyki Avon to bogata gama produktów do makijażu, pielęgnacji ciała, zapachów, jak również stylowe akcesoria sprzedawane w wielukrajach. Sprawdzamy dlaczego warto kupować kosmetyki Avon.

Nowa kolekcja do makijażu AVON!

Autor: AVON
Źródło: AVON
Wszystkie produkty Avon mają gwarancje jakości. Oznacza to, iż możemy oddać towar w ciągu 28 dni od dokonania zakupu. Co ważne, produkty Avon są przyjazne środowisku – nie są testowane na zwierzętach, a aerozole nie niszczą warstwy ozonowej. Kosmetyki można nabyć poprzez Avon sklep działający w sieci. Wystarczy wejść na oficjalną stronę Avon, wybrać produkty, zatwierdzić koszyk, wprowadzić adres do doręczenia, wybrać konsultantkę Avon, potwierdzić zamówienie.

Kiedy wybrana przez nas konsultantka odbierze zamówione produkty, skontaktuje się w celu dopięcia szczegółów dostawy oraz płatności. W sytuacji zakupu kosmetyków u konsultantki, dostawa będzie bezpłatna. Avon sklep działający w sieci oferuje pełen asortyment katalogu firmy. Katalog można obejrzeć formie online oraz papierowej, za pośrednictwem konsultantki. Odnajdziemy w nim produkty do makijażu, demakijażu, do pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów, produkty zapachowe, kosmetyki relaksujące oraz regenerujące, a ponadto biżuterię oraz akcesoria, w tym ubrania sportowe, torby, apaszki. Bogata oferta Avon to produkty dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Warto poszukać konsultantki i umówić się na spotkanie, aby lepiej poznać produkty.

Avon promocje to korzystne obniżki nawet do 70 %- link do strony. W najnowszym katalogu znajdziemy między innymi lakiery (Ekert – zestaw lakierów hybrydowych) do paznokci, kosmetyki do kąpieli, wody zapachowe w promocyjnych cenach. Co kampania trafiają sprzedaży nowe, ulepszone kosmetyki oraz przygotowywane są nowe promocje, aby klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. Firma Avon promocje oferuje także w programie kupowania większej ilości kosmetyków, oznacza to, że kupując jeden z kosmetyków w stałej cenie, drugi taki sam otrzymamy za mniej. Podsumowując, warto oglądać najnowsze katalogi Avon oraz nabywać kosmetyki w atrakcyjnych cenach.