Seksowna bielizna – koszulki, komplety, gorsety

Już przed naszą erą rozmyślano nad tym co zrobić, by podkreślić piękno kobiecego ciała. Co sprawić, by kobiety były w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj – również w tym temacie. Kobiety arabskie skrywają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się pachnącymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o sylwetkę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.

kobieta w bieliźnie erotycznej

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesnych wynalazków służących do upiększania jest wiele. Jednak mniej tych, które naturalne zalety tylko podkreślają. To sztuka podkreślić to co piękne, nie psując niczego w zamian. Jednym z najbardziej emocjonujących odkryć współczesności jest z pewnością bielizna erotyczna . Na pewno sporo pań, choćby z ciekawości, przeglądało tego typu ciuszki. Tym razem jednak proponuję zwrócić szczególną uwagę na koszulki erotyczne Wykonane są z mięciutkich, delikatnych tkanin. Doskonale przylegające do ciała, zdobione koronkami, tiulem, mocno wycinane lub z siateczki, robią piorunujące wrażenie na płci przeciwnej. Modele dla zakochanych przykuwają wzrok nie tylko krojem i ozdobami, ale też kolorami. Najczęściej pojawia się oczywiście kolor miłości – mocna czerwień, która łączona z czernią potęguje efekt piękna, zaskoczenia i zmysłowości. Intrygujące koszulki są wygodne, kuszące i niezwykle ozdobne. Z pewnością mogą stanowić interesujący i nieprzeciętny element zawartości kobiecej szafy, który warto mieć „pod ręką”. Poza tym można je ubierać na co dzień.

Forex Antoinette - koszulka erotyczna

Źródło: Jagna.pl

Często jest tak, że oglądając jakąś rzecz nie wiemy kiedy można jej użyć. Panie często mają wątpliwości w co się ubrać, co pasuje ubrać, a co nie, na jaką okazję, na dzień czy na wieczór itd, itd… Trudno znaleźć tutaj jakąś cudowną radę, jak przewidzieć co dla kogo jest najwłaściwsze, co komu odpowiada, co się podoba. Trzeba zdać się na własną intuicję i rozeznać sytuację na rynku. Współczesne wzory i materiały są tak różnorodne, że trudno z góry określić ściśle ich zastosowanie. Dużo wątpliwości może budzić również np. bielizna erotyczna. Jest ona jednak tak różna, że warto samemu ją obejrzeć i dopiero wydać opinię lub wybrać coś dla siebie, bez sugestii innych. W końcu każdy ma prawo do własnych poglądów i gustu.

Wśród koszulek erotycznych są takie, które niekoniecznie nadają się wyłącznie do sypialni. Są również takie, które mogą pełnić rolę seksownych sukienek. Głębokie dekolty, żywe barwy i kontrastujące z nimi wykończenia, falbanki, sznurowania, elementy przeźroczyste z haftami, rozcięcia – tworzą niebanalny strój na specjalne okazje. Przemyślane dobranie do nich dodatków, a także bielizny może sprawić, że taka haleczka albo sukienka stanie się piękną suknią wieczorową lub pomysłową kreacją na imprezę z przyjaciółmi czy szaleństwo w nocnym klubie. Nocą w sypialni może stać się bielizną erotyczną lub tylko bielizną nocną. Wszystko zależy od pomysłowości i gustu. Takie uniwersalne ciuszki są dziś bardzo potrzebne. Mogą być wykorzystywane wielokrotnie, ale nie jednakowo, na różne okazje oficjalne i intymne. Są na pewno istotnym elementem damskiej garderoby, bielizną, bielizną nocną, bielizną erot http://jagna.pl/bielizna-erotyczna-c-51.html p://www.jagna.pl/bielizna-erotyczna-koszulki-c-51_52.html”>Jagna.pl

Źródło: Jagna