Jaki kosmetyki wybrać? – antyperspiranty oraz kosmetyki do powiek

Gdy rozmyślamy o tym, by ładnie wyglądać, musimy na początku pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Należy najpierw się po prostu umyć, bo same wspaniałe perfumy nie wystarczą. Jednak każdy z nas wie, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość nieprzyjemny zapach. Dlatego tak ważne są dezodoranty. Co istotne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy może wyszukać coś dla siebie.

cienie do powiek

Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że dobrze poszuka. Dodatkowo warto wypróbować dezodoranty wielu firm. Ba! Warto również sprawdzić różne dezodoranty jednej firmy. Może się okazać, że za pierwszym albo drugim razem znajdziemy ten właściwy dezodorant. A może być również tak, że będziemy musieli zużyć wiele różnych dezodorantów nim trafimy na ten dla nas idealny. To znaczy na taki, który będzie niwelował niemiły zapach i nie dopuści do tego, by na naszych ciuchach pojawiały się plamy potu. Jeśli chciałybyśmy bardzo dobrze wyglądać powinniśmy nie zapominać, że trzeba zadbać o swoją skórę. Jednak poza samą pielęgnacją, dobrze nie zapominać o makijażu. Bo makijaż na wypielęgnowanej skórze świetnie podkreśli naszą urodę. A jeśli jest to make up (kliknij, zobacz, sprawdź) na jakieś wieczorne wyjście to nie możemy zapominać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą stać się skarbnicą dla naszego makijażu. Musimy tylko wiedzieć jak z nich korzystać. Jednak, jeśli za pierwszym razem nasz make up (www.maleckamakeup.pl/profesjonalny-makijaz/) oka nie będzie perfekcyjny nie ma, co się tym martwić, praktyka czyni mistrza. Najsensowniej nie zapominać o tym, że przed nałożeniem cieni położyć bazę pod cienie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to czy cienie się nie sypią.

Jeżeli więc posiadamy nowe cienie, to faktycznie warto je przetestować w mieszkaniu, przed wyjściem na imprezę, żeby później nie było jakiegoś zaskoczenia. Co do odcieni to na wieczorne spotkanie można postawić na jakieś bardziej odważne kolory z błyskiem. Jednak, jeśli chcemy używać cieni, na co dzień, to lepiej pomyśleć o matowych, neutralnych odcieniach. Można postawić na beże i brązy, bo to najlepsze rozwiązanie. Jeśli lubimy mocniejsze podkreślenie oka, to możemy do tego dorzucić kreskę, ale nie ma, co stawiać na niebieskie albo różowe cienie, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie drażnił nasz mocny makijaż oka.