Jaka czapeczka dla bobaska?

W szafie bobasa nie może zabraknąć czapki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubranek, czapeczka dla niemowląt chroni malucha przed ubytkiem ciepła (aż 40 procent ciepła ucieka poprzez głowę).

kliknij tutaj

Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Jaka powinna być czapeczka dla niemowlaczka?
Gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl
Jaka czapka? Czapka powinna znakomicie przylegać do główki dziecka oraz mieć specjalne osłonki na uszy (czapeczka-pilotka) lub być głęboko osadzona. Ważne, żeby skrupulatnie ochraniała czółko oseska w trakcie przechadzek. Na co dzień dobre są czapki dziecięce Broel bawełniane, bez niepotrzebnych ozdób, które mogłyby przeszkadzać potomkowi Więcej informacji znajdziesz na Grubość czapeczki powinna być uzależniona od aury.
widok - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy nakładać? Do trzeciego miesiąca życia zaleca się nakładanie cienkiej, bawełnianej czapeczki po ablucji. Nieodzownie nałóż maleństwu czapeczkę przed pójściem na spacerek w wietrzny albo chłodny dzień.

Według Ciebie publikowany materiał jest bardzo ciekawy? Jeśli tak, to kliknij również na pomocne wskazówki (http://www.szkolagimnastyki.lublin.pl/), które mają podobnie atrakcyjne tematy.

Po dojściu do pomieszczenia powinniśmy zdjąć czapkę, żeby malec się nie spocił, co mogłoby grozić przeziębieniem.

Śmieszne czapeczki dla maluchów. Czapeczki dla dzieci nie muszą być nudne i monotonne. Gdy latorośl podrośnie i będzie spacerować już o własnych nóżkach możesz zafundować mu humorystyczną czapeczkę, jakiej ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecięcy gadżet (http://www.gohero.pl/gopro-vr-360) można założyć na spacer bądź w odwiedziny do przyjaciół bądź rodziców. Kolorowe, bajkowe okrycia głowy są zdecydowanie chętniej noszone przez dzieci.

Mała truskawka, krasnoludek czy rozbójnik morski wywołają uśmiech na twarzy mijających was ludzi. Oprócz tego, to celowy gadżet dla pociechy w czasie karnawałowym. Starczy dobrać właściwy strój a przebranie karnawałowe mamy gotowe.