Serwis z nietypowymi podarunkami będzie idealnym miejscem, gdzie zakupimy upominki wręczane w trakcie wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński ma stać się niezapomniany tak dla niedoszłej panny młodej, jak i dla jej kumpelek. Niektóre wieczory panieńskie przebiegają nadzwyczaj spokojnie, w niedużym gronie pań przyjaźniących się od przedszkola. Kiedy jednak młode panie posiadają wielce oryginalny charakter i pragną zaskoczyć swoją kumpelę, wymyślają coś tak szalonego, że włosy stają dęba na głowie. Nikt nie wie, skąd jeszcze niedoświadczone życiem osoby biorą tak wiele niestandardowych pomysłów. Może czasem po prostu oglądają za dużo filmików w internecie.

Wybierając się na wieczór panieński należy koniecznie kupić odpowiedni upominek. Taki prezent na wieczór panieński powinien być oryginalny i w miarę trwały,

pudełko na prezent

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com

czyli bukiet ze stu goździków lub stu krówek raczej odpada. Czasem mamy trudności z wyborem najwłaściwszego prezentu, a nie zawsze wypada pytać jubilata, a w omawianym przypadku przyszłą pannę młodą, o preferencje. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak samodzielnie szukać pomysłów, a najlepszym miejscem natchnienia staje się oczywiście sieć www, gdzie bez trudu znajdziemy portale z wymyślnymi podarunkami.

opakowanie świątecznego prezentu

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Przeszukując zasoby takich serwisów natkniemy się na mnóstwo odjazdowych przedmiotów. Na wieczorze panieńskim przyszłej pannie młodej najrozsądniej będzie wręczyć pamiątkową księgę z podpisami wszystkich imprezowiczek i oczywiście z sugestiami na nadchodzące małżeńskie życie. Super prezentują się akcesoria kuchenne (foremki do ciasta, fartuszki) i koszulki koszulki z nadrukiem ze śmiesznymi napisami. Markowa bielizna, ekskluzywne zestawy perfum i srebrna biżuteria, to także dobre pomysły na prezent na wieczór panieński (zobacz fajne pomysły na wyjątkowy podarek: ) Natomiast odważne i nieco ekscentryczne przyjaciółki zamówią typowo erotyczne gadżety, które zapewne do łez rozśmieszą zgromadzone towarzystwo, a może nawet rozpalą rumieńce zawstydzenia na obliczu narzeczonej.

Omówione tutaj serwisy proponują nie tylko prezenty na wieczory kawalerskie. Można w nich również zakupić oryginalne upominki na pozostałe uroczystości, a dary na pewno przypadną do gustu nastolatkom i mężczyznom traktującym życie z przymrużeniem oka. Zakupy w sieci wiążą się co prawda z pewnym ryzykiem – możemy dostać paczkę z uszkodzoną zawartością. Trzeba jednak pamiętać, aby zamówienia dokonać w miarę wcześniej, bo w przywołanej sytuacji konieczny będzie dodatkowy czas na reklamację uszkodzonego produktu.